Piłka nożna. Dwa hat-tricki. 8:0 A-klasowym standardem?

Data publikacji: 06 czerwca 2022 r. 15:11
Ostatnia aktualizacja: 06 czerwca 2022 r. 15:34
W gminnych derbach Znicz nie dał się zgasić Wichrowi... Fot. Znicz/Facebook

W miniony weekend rozegrano 28. kolejkę w Grupie 3 piłkarskiej A Klasy, zaś podczas siedmiu spotkań strzelono 29 bramek, a dwa mecze zakończyły się dość rzadkimi wynikami bo 8:0.

W meczu na szczycie, KP Przecław zremisował u siebie z Kastą Majowe 1:1. W 65. minucie spotkania, gospodarze objęli prowadzenie po bramce Damiana Utlika. Kasta grała jednak do końca i w 88. minucie, strzałem głową wyrównał Maciej Kubiak. Mecz był twardy i ostry, oba zespoły chciały wygrać to spotkanie, lecz stanęło na remisie, który jest wynikiem sprawiedliwym.

Rezerwy Chemika Police rozgromiły u siebie Wołczkowo-Bezrzecze 8:0. Goście przyjechali do Polic mocno osłabieni i bez żadnej zmiany, co miało wpływ na wynik końcowy. W zespole gospodarzy hat-tricka zaliczyli: Rafał Mazanek i Wiktor Kurzawa.

Aquila Szczecin przegrała u siebie z Czarnymi Szczecin 0:2 i spadła do B Klasy. Bramki dla zespołu gości zdobyli: Karol Lubiński oraz Marek Suwalski. Po czterech porażkach z rzędu, w końcu wygrała Vielgovia Wielgowo, która pokonała u siebie Promień Mosty 8:0, a po dwie bramki strzelili: Adrian Wawruniak i Krzysztof Czapiewski. OKS Center MD Goleniów zremisował u siebie z Tanowią Tanowo 2:2. Dwie bramki dla zespołu gości zdobył Marcin Garlej, który potrzebował na to zaledwie dwóch minut.

Leśnik Kliniska Wielkie wygrał u siebie z Hanzą Goleniów 2:1, a zwycięstwo gospodarzom zapewnił Daniel Pracowity, zdobywca dwóch goli. W ostatnim spotkaniu tej kolejki, w gminnych derbach Znicz Niedźwiedź pokonał u siebie Wicher Reptowo 2:0. ©℗