niedziela, 20 września 2020.

Kurier Szczeciński sp. z o.o.

pl. Hołdu Pruskiego 8

70-550 Szczecin

redakcja@24kurier.pl

 

PREZES ZARZĄDU I REDAKTOR NACZELNY 

Roman Ciepliński

roman.cieplinski@24kurier.pl

(tel. 91 44-29-101, 91 44-29-105)

 

WICEPREZES I ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Sylwia Dudek

sylwia.dudek@24kurier.pl

(tel. 91 44-29-101, 91 44-29-105)

 

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Zbigniew Jasina

zbigniew.jasina@24kurier.pl

(tel. 91 44-29-230)

 

SEKRETARZ REDAKCJI

Piotr Barański

piotr.baranski@24kurier.pl

(tel. 91 44-29-110)

 

KIEROWNICY DZIAŁÓW

Dział informacji Szczecin, Dział społeczno-ekonomiczny (tel. 91 44-29-230)

Zbigniew Jasina

zbigniew.jasina@24kurier.pl

 

Dział informacji region (tel. 91 44-29-280)

Sylwia Dudek

sylwia.dudek@24kurier.pl

 

Dział sportowy (tel. 91 44-29-240)

Wojciech Parada

wojciech.parada@24kurier.pl

 

Dział publicystyki i kultury - wydanie magazynowe (tel. 91 44-29-250)

Berenika Lemańczyk

berenika.lemanczyk@24kurier.pl

 

***

SEKRETARIAT REDAKCJI (tel. 91 44-29-110)

sekretarz@24kurier.pl

 

Piotr Barański (sekretarz redakcji)

piotr.baranski@24kurier.pl

  

Mirosław Ciechanowski (zastępca sekretarza redakcji)

miroslaw.ciechanowski@24kurier.pl

 

Mariola Husarek

mariola.husarek@24kurier.pl

 

Dariusz R. Janowski

dariusz.janowski@24kurier.pl

 

 

*** 

SEKCJA INTERNETOWA (tel. 91 44-29-195)

portal@24kurier.pl

 

Marcin Kubera (kierownik sekcji)

marcin.kubera@24kurier.pl

 

Marcin Jeziorny

marcin.jeziorny@24kurier.pl

 

Paulina Sobieszczyk

paulina.sobieszczyk@24kurier.pl

 

Agnieszka Spirydowicz

agnieszka.spirydowicz@24kurier.pl

 

Łukasz Tymko

lukasz.tymko@24kurier.pl 

 

 

 

***

SEKCJA FOTO (tel. 91 44-29-130)

 

Dariusz Gorajski

dariusz.gorajski@24kurier.pl

 

Ryszard Pakieser

r.pakieser@icloud.com

 

***

DORADCA ZARZĄDU

 

Andrzej Łapkiewicz

andrzej.lapkiewicz@24kurier.pl

 

***

KOMENTATORZY I PUBLICYŚCI (tel. 91 44-29-290)

  

Kazimierz Jordan

kazimierz.jordan@24kurier.pl

 

Artur D. Liskowacki

artur.liskowacki@24kurier.pl

 

Janusz Ławrynowicz

janusz.lawrynowicz@24kurier.pl

 

Bogdan Twardochleb

bogdan.twardochleb@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ INFORMACJI SZCZECIN (tel. 91 44-29-210)

miejski@24kurier.pl

 

Zbigniew Jasina (kierownik działu)

zbigniew.jasina@24kurier.pl

 

Marek Osajda (zastępca kierownika działu) 

marek.osajda@24kurier.pl

 

Monika Gapińska

monika.gapinska@24kurier.pl

 

Anna Gniazdowska

anna.gniazdowska@24kurier.pl

 

Kamil Krukowski

kamil.krukowski@24kurier.pl

 

Katarzyna Lipska-Sokołowska

katarzyna.lipska@24kurier.pl

 

Arleta Nalewajko

arleta.nalewajko@24kurier.pl

 

Karolina Nawrocka

karolina.nawrocka@24kurier.pl

 

Alan Sasinowski

alan.sasinowski@24kurier.pl

 

Mirosław Winconek

miroslaw.winconek@24kurier.pl

 

Leszek Wójcik

leszek.wojcik@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ SPOŁECZNO-EKONOMICZNY (tel. 91 44-29-230)

ekonomiczny@24kurier.pl

 

Zbigniew Jasina (kierownik działu)

zbigniew.jasina@24kurier.pl

 

Marek Klasa 

marek.klasa@24kurier.pl

 

Elżbieta Kubowska

elzbieta.kubowska@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ INFORMACJI REGION (tel. 91 44-29-280)

region@24kurier.pl

 

Sylwia Dudek (kierownik działu)

sylwia.dudek@24kurier.pl

 

Tomasz Tokarzewski

tomasz.tokarzewski@24kurier.pl

  

 

Choszczno

Elżbieta Lipińska

elzbieta.lipinska@24kurier.pl

  

Gryfino

Maria Piznal

maria.piznal@24kurier.pl

  

Kołobrzeg, Białogard

Przemysław Weprzędz

przemyslaw.weprzedz@24kurier.pl

 

Koszalin

Wiesław Miller

wieslaw.miller@24kurier.pl

 

Międzyzdroje

Małgorzata Aftewicz

malgorzata.aftewicz@24kurier.pl

 

Barlinek

Jacek Słomka

jacek.slomka@24kurier.pl

 

Myślibórz

Tadeusz Szymański

tadeusz.szymanski@24kurier.pl

 

Szczecinek

Ryszard Bańka

ryszard.banka@24kurier.pl

 

Świnoujście, Wolin

Bartosz Turlejski

bartosz.turlejski@24kurier.pl

 

Świdwin, Łobez

Czesław Burdun

czeslaw.burdun@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ SPORTOWY (tel. 91 44-29-240)

Wojciech Parada (kierownik działu)

wojciech.parada@24kurier.pl

 

Jarosław Maliszewski

jaroslaw.maliszewski@24kurier.pl

 

Wojciech Taczalski

wojciech.taczalski@24kurier.pl

 

*** 

DZIAŁ PUBLICYSTYKI I KULTURY (tel. 91 44-29-250)

 

Berenika Lemańczyk (kierownik działu)

berenika.lemanczyk@24kurier.pl

 

Mirosław Kwiatkowski

miroslaw.kwiatkowski@24kurier.pl

 

***

BIURO REKLAMY "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" 

tel. 91 442 91 80 fax 91 442 91 89/90

biuroogloszen@24kurier.pl

 

Wiesława Żurawska (kierownik Biura)

wieslawa.zurawska@24kurier.pl

  

Katarzyna Wyczółkowska

katarzyna.wyczolkowska@24kurier.pl

 

Menedżer ds. projektów biznesowych "Kuriera Szczecińskiego"

Andrzej Szymkiewicz

tel. kom. 601 165 440, tel. 91 44-29-178 fax: 91 44-29-169

andrzej.szymkiewicz@24kurier.pl

 

Menedżer ds. Reklamy

Waldemar Dzimiński

tel. kom. 510 39 78 99, tel. 91 44-29-179, fax: 91 44-29-168/169

e-mail: waldemar.dziminski@24kurier.pl

 

Menedżer ds. Reklamy

Piotr Pilch

kom. 691 204 470, tel. 91 44 29 175, fax 91 44 29 168/169

e-mail:piotr.pilch@24kurier.pl

 

Grupa Marketingowa "Kuriera Szczecińskiego"

tel. 91 442-91-70, fax: 91 44-29-168/169

 

***

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PROMOCJI

(tel./fax 91 44-29-160, 91 44-29-162)

kolportaz@24kurier.pl

 

Adrian Bednarski (kierownik działu)

adrian.bednarski@24kurier.pl

 

Wisława Kąkol

wislawa.kakol@24kurier.pl

 

Marcin Więckowski

marcin.wieckowski@24kurier.pl

Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie