Czwartek, 13 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Kurier Szczeciński sp. z o.o.

pl. Hołdu Pruskiego 8

70-550 Szczecin

redakcja@24kurier.pl

 

PREZES ZARZĄDU I REDAKTOR NACZELNY 

Roman Ciepliński

roman.cieplinski@24kurier.pl

(tel. 789-572-830)

 

WICEPREZES I ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Sylwia Dudek

sylwia.dudek@24kurier.pl

(tel. 789-572-830)

 

***

SEKRETARIAT REDAKCJI (tel. 789-572-830)

sekretarz@24kurier.pl

 

Mirosław Ciechanowski

miroslaw.ciechanowski@24kurier.pl

*** 

SEKCJA INTERNETOWA

portal@24kurier.pl

 

Marcin Kubera (kierownik sekcji)

marcin.kubera@24kurier.pl

 

Marcin Jeziorny

marcin.jeziorny@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ INFORMACJI SZCZECIN (tel. 789-572-831, 789-572-832)

miejski@24kurier.pl

 

Anna Gniazdowska (kierownik działu)

anna.gniazdowska@24kurier.pl

 

Agnieszka Spirydowicz (zastępca kierownika działu) 

agnieszka.spirydowicz@24kurier.pl

 

Katarzyna Lipska-Sokołowska

katarzyna.lipska@24kurier.pl

 

Arleta Nalewajko

arleta.nalewajko@24kurier.pl

 

Alan Sasinowski

alan.sasinowski@24kurier.pl

 

Krzysztof Żurawski

krzysztof.zurawski@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ INFORMACJI REGION (789-572-830)

region@24kurier.pl

 

Sylwia Dudek (kierownik działu)

sylwia.dudek@24kurier.pl

 

Choszczno

Elżbieta Lipińska

elzbieta.lipinska@24kurier.pl

  

Gryfino

Maria Piznal

maria.piznal@24kurier.pl

  

Kołobrzeg, Białogard

Przemysław Weprzędz

przemyslaw.weprzedz@24kurier.pl

 

Międzyzdroje

Małgorzata Aftewicz

malgorzata.aftewicz@24kurier.pl

 

Barlinek

Jacek Słomka

jacek.slomka@24kurier.pl

 

Myślibórz

Tadeusz Szymański

tadeusz.szymanski@24kurier.pl

 

Szczecinek

Ryszard Bańka

ryszard.banka@24kurier.pl

 

Świnoujście, Wolin

Bartosz Turlejski

bartosz.turlejski@24kurier.pl

 

***

DZIAŁ SPORTOWY (789-572-830)

 

Jarosław Maliszewski

jaroslaw.maliszewski@24kurier.pl

 

Wojciech Taczalski

wojciech.taczalski@24kurier.pl

 

***

SEKCJA FOTO (789-572-830)

 

Dariusz Gorajski

dariusz.gorajski@24kurier.pl

 

Ryszard Pakieser

r.pakieser@icloud.com

 

***

KOMENTATORZY I PUBLICYŚCI

 

Elżbieta Kubowska

elzbieta.kubowska@24kurier.pl

 

Marek Klasa

marek.klasa@24kurier.pl

 

Artur D. Liskowacki

artur.liskowacki@24kurier.pl

 

Janusz Ławrynowicz

janusz.lawrynowicz@24kurier.pl

 

Bogdan Twardochleb

bogdan.twardochleb@24kurier.pl

 

***

BIURO REKLAMY „KURIERA SZCZECIŃSKIEGO”

tel. 789-572-834

tel. 506-453-685

biuroogloszen@24kurier.pl

 

Dariusz R. Janowski

dariusz.janowski@24kurier.pl

 

Katarzyna Wyczółkowska

katarzyna.wyczolkowska@24kurier.pl

 

Marcin Więckowski

kolportaz@24kurier.pl

marcin.wieckowski@24kurier.pl