środa, 23 maja 2018.

Regulamin komentowania informacji i korzystania z forum portalu 24kurier.pl


1. Internauci mają prawo przedstawiania informacji, komentarzy i opinii lub innych wypowiedzi z zastrzeżeniami opisanymi w pkt. 2.

2. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wpisów, które: 

a) są sprzeczne z polskim prawem lub zasadami współżycia społecznego; 
b) są wulgarne lub obsceniczne; 
c) naruszają prawa osób trzecich (pomówienie, podanie adresu osoby); 
d) nawołują (lub propagują) do nienawiści rasowej lub religijnej, przemocy lub są w inny sposób niezgodne z prawem;
e) niosą treści reklamowe. 

3. Do zgłaszania przypadków naruszeń regulaminu lub błędów w artykułach służy formularz, który otwiera się po kliknięciu w ikonkę "Zgłoś błąd" (pod artykułem).

4. Administrator portalu może usunąć wpis niezgodny z ust. 2. Może też usunąć wypowiedzi wulgarne lub obsceniczne. Administrator ma prawo do przeredagowania wypowiedzi, która zawiera fragmenty niezgodnie z pkt. 2. i zamieszczenia jej pod informacją lub na forum.

5. Jeżeli Internauta poważnie lub uporczywie narusza postanowienia pkt. 2 może być na stałe pozbawiony dostępu do Forum lub możliwości komentowania artykułów. 

6. Wydawca portalu 24kurier.pl zastrzega sobie prawo do swobodnego zarządzania forum internetowym i komentarzami internautów pod artykułami. 

7. Odpowiedzialność za treść wpisu na Forum lub pod artykułem ponosi wyłącznie użytkownik. 

8. Redakcja zastrzega sobie prawo do publikowania komentarzy na portalu www.24kurier.pl a także w dzienniku "Kurier Szczeciński".
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”