Futsal. Druga połowa na 1:5

Data publikacji: 09 października 2021 r. 22:17
Ostatnia aktualizacja: 10 października 2021 r. 15:26
Radosław Janukiewicz nie zdołał odmienić losów meczu... Fot. Ryszard Pakieser

I liga futsalu: GRINBUD KS Gniezno - FUTSAL Szczecin 7:2 (2:1); 1:0 Rychłowski (1), 2:0 Greser (5), 2:1 Ława (20), 2:2 Giorgobiani (22), 3:2 Alamenciak (26), 4:2 Greser (28), 5:2 Rychłowski (30), 6:2 Rychłowski (33), 7:2 Rychłowski (35).

FUTSAL: Janukiewicz, Koszmider - Kowalczyk, Żebrowski, Ława, Giorgobiani, Skuratowski, Hajdukiewicz, Zieliński, Kołodziejski, Jurys, Chrzczon K.

Futsal Szczecin przegrał na wyjeździe z zespołem KS Gniezno 2:7. Tym samym, drużynie ze Szczecina nie udał się rewanż za poprzedni sezon, kiedy zostali pokonani w Gnieźnie 2:5.

Początek meczu należał do gospodarzy. Już w 1 minucie strzelili oni bramkę. Pięć minut później wynik na 2:0 podwyższył Greser. Futsal się nie poddawał i tuż przed przerwą Ława strzelił bramkę kontaktową.

Druga połowa zaczęła się od wyrównania. Gola strzelił Gruzin Giorgobiani. Wydawało się, że goście powalczą w tym spotkaniu i zdobędą jakieś punkty. Niestety, w dalszej części meczu była już tylko dominacja zespołu z Gniezna, który w dziewięć minut zdobył 5 bramek. Bohaterem spotkania został Dariusz Rychłowski, który strzelił w tym meczu cztery gole i mocno przyczynił się do okazałego zwycięstwa odniesionego przez gospodarzy.

Drużyna ze Szczecina przegrała z zespołem, który miał zero punktów po dwóch spotkaniach i liczył na przełamanie się w tym meczu. Niestety, udało mu się to z nawiązką. Mają o czym myśleć zawodnicy ze Szczecina, szczególnie jeżeli chodzi o przebieg drugiej połowy. Następny mecz Futsal Szczecin rozegra już w najbliższy weekend z zespołem Dynamik Toruń. ©℗