Piłka nożna. Trzeci mecz, trzecia porażka 0:1

Data publikacji: 19 sierpnia 2018 r. 19:48
Ostatnia aktualizacja: 19 sierpnia 2018 r. 19:48

Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1:0 (0:0); 1:0 Bartlewski (68).

Podopieczni trenera Andrzeja Tychowskiego nie zdołali przerwać serii ligowych porażek i kolejny mecz przegrali w identycznym stosunku 0:1.

Pogoń wystąpiła osłabiona, bez kontuzjowanych Sadowskiego i Kitano oraz juniorów Wędrychowskiego i Modrzewskiego, którzy w sobotę zwycięsko zagrali w CLJS z Legią Warszawa. Z pierwszego składu zagrali jedynie Bursztyn i Wawrzynowicz, choć ten drugi nie miał jeszcze debiutu w ekstraklasie.

Mimo osłabienia szczecinianie stawili twardy opór gospodarzom, a w drugiej połowie nawet uzyskali przewagę. Bałtym zaś kontrował i po jednej z takich akcji Zieliński strzelił w poprzeczkę, lecz dobitka Bartlewskiego była skuteczna. Po stracie bramki Pogoń II rzuciła się do odrabiania strat, a okazje do wyrównania mieli Wawrzynowicz i dwukrotnie Żurawski. ©℗ (mij)