Piątek, 26 lipca 2024 r.

Piłka nożna. Drugi raz 0:7 na Bandurskiego

Data publikacji: 25 sierpnia 2018 r. 17:43
Ostatnia aktualizacja: 25 sierpnia 2018 r. 17:43

Ekstraliga piłkarek nożnych: OLIMPIA Szczecin - UKS SMS Łódź 0:7 (0:3); 0:1 Filipczak (3), 0:2 Turkiewicz (17), 0:3 Osińska (23), 0:4 Osińska (66), 0:5 Stanović (81), 0:6 Mordel (85), 0:7 Zubchyk (86 karny).

OLIMPIA: Pastusiak - Oleszkiewicz, Sirant, Michalczyk, Brzozowska - Bińkowska (81 Przelicka), Böhm, Shahbazyan (70 Łaniewska), Radochońska (63 Witczak) - Sudyk (88 Wiązowska), Ratajczyk

W poprzednim spotkaniu na Bandurskiego szczecińskie olimpijki uległy 0:7 Górnikowi Łęczna i usprawiedliwiano to tym, że rywal jest aktualnym mistrzem Polski i grał w Lidze Mistrzyń. W sobotę nasze piłkarki uległy jednak w identycznym stosunku i to z rywalkami mającymi znacznie niższe notowania, chociaż zaliczającymi się także do czołówki.

Spotkanie rozpoczęło się od bramki dla gości już w 3 minucie, a po kolejnych dwudziestu minutach łodzianki strzeliły jeszcze dwa gole i mecz był praktycznie rozstrzygnięty. UKS SMS dobił Olimpię w ostatnich dziesięciu minutach, strzelając trzy bramki, w tym ostatnią z rzutu karnego. ©℗ (mij)