Czwartek, 20 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Prywatny akt oskarżenia. Youtuber pobił 66-latka?

Data publikacji: 09 czerwca 2021 r. 06:47
Ostatnia aktualizacja: 09 czerwca 2021 r. 20:00
Prywatny akt oskarżenia. Youtuber pobił 66-latka?
Niedawno na YouTube bulwersował film, w którym wykorzystywano osobę niepełnosprawną umysłowo.  

Szczeciński youtuber jest oskarżony o pobicie 66-letniego mężczyzny, który kilka miesięcy później zmarł – lekarz stwierdził krwotok wewnętrzny. Prywatny akt oskarżenia złożyła w sądzie żona pobitego.

Youtuber jest oskarżony o uderzenie pięścią w twarz znacznie od siebie starszego mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść w styczniu 2020 r. Mężczyzna, robiąc zakupy w sklepie spożywczym, zwrócił uwagę dwudziestolatkowi, który pomimo sprzeciwu ekspedientek kręcił w środku film. Do pobicia doszło ponoć chwilę później, przed sklepem. 66-latek zainkasował cios w twarz. Upadł. Zdaniem rodziny, od tego momentu wciąż źle się czuł. Cztery miesiące później zmarł.

Żona 66-latka uważa, że pośrednią przyczyną powstania wewnętrznego krwotoku u męża mogło być silne uderzenie. Jednak prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania – nie znalazła dowodów na to, by połączyć pobicie z późniejszą śmiercią mężczyzny. To dlatego jego żona złożyła w Sądzie Rejonowym Szczecin Prawobrzeże i Zachód prywatny akt oskarżenia.

Sprawę nagłośnił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który w tym procesie chce reprezentować stronę społeczną. Youtuber nie przyznaje się do pobicia. Twierdzi ponoć, że tego dnia nie był nawet w okolicy sklepu, przed którym miało dojść do bójki.

(lw)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Lolo
2021-06-10 07:01:02
Nawet słaby cios może spowodować tragiczne skutki. Wystarczy, że bity upadnie i uderzy głową w chodnik czy krawężnik. Można tego uniknąć... wystarczy nie bić...
zeszli na psy
2021-06-09 19:21:18
a teraz fakty .Kobiety nie życzyły sobie nagrywania i publikowania .Ktoś miał odwagę zwrócić uwagę i został pobity.Ale większość trolli internetowych bierze stronę youtubera ,bo oni są wielbicielami gówna internetowego zdobywanego nawet po trupach , które ten im dostarcza.
To był cios
2021-06-09 09:51:18
Tzw wibrującej ręki... Naruszone i zaburzone zostały przepływy energii ☯️ yin yang. Sprawcą to człowiek niebezpieczny... Sarkazm zamierzony skoro sprawą zajmie się rasistowski OMZRiK którego współtwórca jest poszukiwany za kradzież...
box
2021-06-09 08:02:59
Czyli pozory mylą, skoro chłopak o posturze mikrego nastolatka może zadać tak mocny cios, który z kilkumiesięcznym opóźnieniem spowodował tak tragiczny efekt.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA