Piątek, 21 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Premier: jeżeli będzie taka możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia

Data publikacji: 14 lipca 2021 r. 14:28
Ostatnia aktualizacja: 14 lipca 2021 r. 15:00
Premier: jeżeli będzie taka możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia
Premier w środę spotkał się z mieszkańcami Kalisza. Fot. Facebook Kancelarii Prezesa Rady Ministrów  

Jeżeli będzie taka możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia; COVID-19 to bardzo duże zagrożenie - powiedział w środę w Kaliszu premier Mateusz Morawiecki. Przypomniał, że szczepienia na wiele innych chorób są obowiązkowe.

- Jeżeli będzie taka możliwość, to dopuścimy do szczepienia dzieci poniżej 12. roku życia. Szczepienia na wiele innych chorób są obowiązkowe - powiedział Morawiecki.

Podczas wizyty w Kaliszu szef rządu wskazał, że z prowadzonych w Polsce badań wynika jednoznacznie, że Polacy chcą mieć dzieci. - Musimy pomóc łączyć życie zawodowe i rodzinne. Polityka rodzinna jest znakiem rozpoznawczym naszego rządu - mówił Morawiecki.

- Warto sobie zdać sprawę, że bez dzieci nie będziemy mogli rozwijać się w długiej perspektywie, dlatego po 500 plus robimy kolejne wysiłki, żeby wesprzeć rozwój demograficzny - stwierdził premier.

(pap)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Przyroda
2021-08-01 20:30:20
NIE przesadzac z tymi wirusami dla dzieci!!!! Juz raz w "komunie" szczepili nas na wszystko co mkozna bylo wymyslec!!! i co jak byla grypa "hiszpanka" to kto ja przywlukl do nas!!! a po co szczepili? chyba aby sprawdzac na Nas reakcje? No wlasnie i dlatego bylismy BARDZO Uczuleni na rorzniste WIRUSY!!! a w niektorych do dzis to zostalo mimo ze wtedy mial 4 lata a teraz ma 94 lata!!! NO ALE ZYJEMY - ale JAK?!!! Idzmy na powietrze, sloneczko, nature a NIE tylko TV i Computer.
Rodzice
2021-07-15 12:17:27
Miejmy nadzieje: ze dopiero po doklanym rozeznaniu i zbadaniu... takiej potrzeby !/!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA