Wtorek, 27 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Opinie Czytelników (28.12.2015.)

Data publikacji: 28 grudnia 2015 r. 12:21
Ostatnia aktualizacja: 28 grudnia 2015 r. 12:22

* Znów żyjemy w ciekawych czasach. Po 35 latach Polski Ludowej wybuchła rewolucja „Solidarności" i zmieniła nasz kraj. Teraz po następnych 35 latach mamy kolejną rewolucję, która znosi wszystkie instytucje demokratyczne w Polsce. Nocny zajazd na Trybunał Konstytucyjny tego najlepszym dowodem. Prawo i konstytucja przestały mieć znaczenie, liczy się władza i siła.

* Skoro TVN 24 jest telewizją opozycyjną wobec rządu, to ja żądam, by powstała telewizja rządowa. Nie może być tak, że jakiś milioner mąci w głowach Polaków i jeszcze na tym zarabia.

* Moim zdaniem prezydent Duda powinien uniewinnić Brunona Kwietnia, który próbował wysadzić Sejm. Przecież on tylko chciał zrobić to co udało się zrobić Prawu i Sprawiedliwości. To przecież politycy Kaczyńskiego „wysadzili" normy konstytucyjne i dobre obyczaje sejmowe. W nocy zlikwidowali Trybunał Konstytucyjny i zmusili ludzi do wyjścia na ulice w obronie podstawowych praw.

* Wypowiedź pana Lecha Wałęsy dla niemieckiej prasy jest fatalna. Dlaczego on chce poderwać autorytet prezydenta Andrzeja Dudy, skoro wybrała pana Dudę większość Polaków? Przecież dotąd prezydent Duda nie zrobił nic złego, te drobne korekty w Trybunale Konstytucyjnym nie mają znaczenia.

* Obrzydzenie mnie bierze, gdy politycy, którzy na co dzień skaczą sobie do gardeł wyzywają się od złodziei a Naród od idiotów lub gestapo tuż przed Świętami udają aniołów. Te lukrowane życzenia, te obrazki rozsyłane na wszystkie strony, to wycieranie sobie gąb Jezusem. Ohyda!

 * Polska to dziwny kraj. Z jednej strony wszyscy narzekają, że jest źle, że mało zarabiają. Albo wyjeżdżają do Niemiec, czy Anglii do pracy bo tam lepiej i bogaciej. Z drugiej jak ma być u nas dobrze, skoro w normalny dzień pracy, a takim jest przecież 24 grudnia, nikt nie pracuje. Urzędy pozamykane, większość firm pusta, nawet w sklepach wszyscy tylko czekają, aż będą mogli zamknąć drzwi. 

 

Poglądy zamieszczone w tej rubryce mogą się rozmijać ze stanowiskiem redakcji.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA