Piątek, 12 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Piłka nożna. Świt z firmą C.Hartwig

Data publikacji: 26 lutego 2024 r. 17:12
Ostatnia aktualizacja: 26 lutego 2024 r. 18:40
Piłka nożna. Świt z firmą C.Hartwig
Prezes firmy C.Hartwig Zbigniew Baszanowski (z lewej) i prezes Świtu Paweł Adamczak. Fot. Świt  

Przygotowujący się do wznowienia rozgrywek piłkarskiej III ligi Świt Skolwin powrócił w poniedziałek ze zgrupowania w Turcji, a wcześniej pozyskał nowego ważnego sponsora, uznaną w regionie firmę C.Hartwig Szczecin sp. z o.o. W ramach ramach zawartej umowy logo firmy C.Hartwig wiosną pojawi się na przedniej części koszulki meczowej Dumy Skolwina.

-Postanowiliśmy dodatkowo wspomóc Świt w walce o najwyższe cele, stąd logo na przedniej części koszulki - podsumował prezes firmy spedycyjnej Zbigniew Baszanowski. - Kibicujemy ambitnemu projektowi z Północy Szczecina i życzymy powodzenia w realizacji planów, bo chcemy nadal być jego ważnym partnerem.

- Niezwykle cieszę się, że możemy liczyć na wsparcie tak solidnej i uznanej marki jak C.Hartwig Szczecin - powiedział prezes Paweł klubu Adamczak. - To dla naszego klubu ważny sygnał, że zmierzamy w dobrym kierunku, a takie wsparcie to uznanie dla pracy jaką wykonujemy, za co bardzo dziękujemy prezesowi i wszystkim pracownikom C.Hartwig. 

Świt rozgrywki wznowi już w najbliższy piątek, kiedy to już o godz. 13.30 zmierzy się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Sopocie z Gedanią Gdańsk, z którą jesienią szczecinianie wygrali przy Stołczyńskiej 2:0. (mij)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

North side
2024-02-27 09:42:48
BRAWO ŚWIT, TRZYMAM ZA WAS KCIUKI NA WIOSNĘ!!
Kibic
2024-02-26 18:39:56
Brawo Paweł i zarząd,szkoda tylko że urząd miasta z Pinokio na czele tego nie docenia

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA