Miejsce: Tarasy Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
Data: 21.07.2026
godz. 22
Zamkowe Noce Filmowe to doroczne plenerowe prezentacje filmów wartościowych i ważnych, które odbywają się w plenerowej przestrzeni Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Seanse będą się odbywać w każdy wtorek przez całe lato.
Helene i Michel żyją szczęśliwie z dwójką dzieci w małym francuskim miasteczku w beztroskich latach 50. On pracuje w banku, ona zajmuje się domem... aż do momentu, gdy przypadkowo zostają kopnięci prądem i przeniesieni do roku 2025, gdzie odkrywają, jak wiele się zmieniło. Dla Helene, która zawsze żyła w cieniu męża, to rewolucja. Dla Michela, który widzi, jak przywileje jego jako mężczyzny legły w gruzach, to katastrofa. Wrócą czy będą chcieli zostać? Po ‘’Hibernatusie’’ i ‘’Goście, goście’’ kolejna zabawna francuska komedia o podróży w czasie.
Wstęp wolny.
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator pokazów zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia.