Piątek, 21 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Triada rodzinna, czyli ballada o budowaniu relacji

Data utworzenia: 2024-06-11 12:04
Ostatnia aktualizacja: 2024-06-11 12:04
Fot. Małgorzata Krawczak

Miejsce: Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14

Data: 12.06.2024

godz. 18:00

Triada rodzinna to mama, tata i dziecko. Tyle, ile dzieci w rodzinie tyle triad. Bo triada to wyjątkowa więź dziecka z rodzicami. Każde dziecko ma swoją więź. Rodzice są od przedstawiania dzieciom życia i tego, jak będą czuły się w relacjach ze sobą i z innymi oraz tego, jak inni będą ich traktować.

Mama i tata to zbiory wielu historii, wielu przeżyć, bólu i radości. To pierwszy emocjonalny elementarz każdego dziecka. Czego dziecko nauczyło się o sobie, czytając często niezrozumiałe dla siebie historie?

To, czego uczymy się obserwując naszych rodziców, bo przecież stosunkowo słabo ich słuchamy, tym dysponujemy w naszej dorosłości, w której stajemy się rodzicem, od którego jego własne dziecko uczy się o życiu bardziej obserwując niż słuchając tzw. dobrych rad.

Zapraszam Cię na warsztat, który nie należy do tych pasywnych, na których się słucha i miło spędza czas. Praca z kartami coachingowymi pobudzi Twoje impulsy do działania, by odkrywać to, co zostało przez Ciebie z różnych przyczyn zapomniane, zaprzestane. Na tym warsztacie zaktywizujesz swój dostęp do głosu własnego serca, by wyraźniej słyszeć głos swojej duszy. Nasza dusza przemawia do nas za pomocą symboli, metafor, obrazów i natury – to tzw. zdarzenia losu, zbiegi okoliczności czy pospolite ‘przypadki’. W rzeczywistości to próba nawiązania z nami relacji po to, abyśmy mogli pomóc najpierw sobie, by zrozumieć intencję pomagania.

Warsztaty są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy: gosia@malgorzatakrawczak.pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA