Piątek 30 lipca 2021r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (4.03.2016)

Data publikacji: 2016-03-03 22:11
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-07 22:23

Poseł PiS Paweł Szefernaker rodem ze Szczecina, ale wybrany w okręgu koszalińskim, został przybocznym samego Prezesa, któremu nosi teczkę, co pokazały niewłaściwe telewizje.
* * *
„Dobra zmiana” w gryfickim oddziale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie kierownikiem oddziału została pani, która sprzedawała używane ciuchy i malowała paniom paznokcie. 
* * *
Mieszkańcy Trzebiatowa odwołali w referendum burmistrza Zdzisława Matusewicza. Gwóźdź do trumny wbili mu ci, którzy poszli głosować za nim, czym podnieśli wymaganą ustawą frekwencję. Gdyby go nie poprali, referendum byłoby nieważne. Chwaścik dla siebie. Tydzień temu napisałem, że Matusewicz chciał być posłem, faktycznie chciał startować do Senatu, nie uzyskał jednak wymaganego do rejestracji kandydatów poparcia.
* * *
Zbigniew Domian, znany szczeciński pieniacz sądowy, wytoczył mi cztery lata temu proces cywilny, gdzie musiałem obronić się przed 44 zarzutami. We wtorek, po raz czwarty, próbował wyłączyć ze sprawy sędzię prowadzącą sprawę, gdyż ta - jego zdaniem - jest stronnicza, ponieważ m.in. nie zwolniła mnie z tajemnicy dziennikarskiej. Domian chce koniecznie wiedzieć, kto mi dostarcza dokumenty. Powiem jak minister Macierewicz: znajduję je - tak jak on - rano na wycieraczce przed drzwiami. 
* * *
Na stronach internetowych portalu Rega 24 ukazała się informacja o wkroczeniu CBA do Urzędu Gminy w Rewalu. Ozdobiono ją fotką czterech zamaskowanych i uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy w kominiarkach. A jaka jest prawda? Do urzędu przyjechał dwóch cywili, by skserować dokumenty w związku z nieciekawą sytuację finansową gminy. Nikogo nie przesłuchiwano - jak twierdzi portal. Ten sam portal doniósł: „Pogoń Szczecin rozczarowana Pogorzelicą”. Tyle tylko, że nie wiadomo czym, ale można się domyślać, że piłkarze przeczytali takie banialuki na tymże portalu i się rozczarowali
* * *
Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłosiła, że w porównaniu z rokiem 2014, w roku minionym zadłużenie czynszowe spadło o 29 tys. 502 zł i 46 gr. Nie podano jednak, jakie jest całkowite zadłużenie, podobnie jak tego, jakie premie otrzymali prezesi. To jest bowiem tajne przez poufne.
* * *
Piłkarze Pogoni pojechali w środę na wycieczkę do Puszczy Białowieskiej. Potem wpadli na stadion w Białymstoku i rozegrali tam mecz z Jagiellonią, w którym oddali jeden celny strzał na bramkę przeciwnika. Trener Czesław Michniewicz dziwi się, że kibice narzekali na poziom meczu, bo jego zdaniem było to dobre widowisko, a zespół nie przegrał.

Mirosław KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Pogon
2016-03-07 22:14:51
Dzis juz przegral zespol 2:3

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ