niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (19.02.2016)

Chwasty tygodnia (19.02.2016)

Data publikacji: 2016-02-19 09:56
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-19 13:31
Wywietleń: 1892 120552

Była posłanka PO i wielka miłośniczka wypoczynku w ośrodkach SPA Renata Zaremba znalazła pracę w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, gdzie została wiceprezesem. „Takie są potrzeby spółki. Były potrzeby, żeby taką osobę powołać. Uważam, że to będzie korzystne dla spółki” - stwierdził Rafał Wiechecki, przewodniczący rady nadzorczej, który kiedyś był (przez rok) ministrem gospodarki morskiej w rządzie PiS. Czyżby w końcu porozumienie ponad podziałami?
* * *
Były wiceprezydent Szczecina Mariusz Kądziołka (PiS) został szefem spółki Eneos, gdzie będzie zarabiał przynajmniej dwa razy więcej niż w magistracie. Być może doradzać mu będzie radny Dariusz Wieczorek z SLD, więc zapewne ulice Szczecina będą jeszcze lepiej oświetlone.
* * *
Włodzimierz Zasadzki (PiS) jest pełniącym obowiązki prezesa Szczecińskiego Parku Przemysłowego. O Zasadzkim było głośno kilka lat temu, kiedy mieszkał w służbowym mieszkaniu o pow. 80 m kw. w szkole w Kamieniu Pomorskim i chciał je wykupić za pięć procent wartości, czyli za 5 tys. zł. Tyle tylko, że nie płacił za ogrzewanie i ciepłą wodę i ciągał starostwo po sądach, bo nie chciało mu sprzedać mieszkania. 
* * *
Szczecińska straż miejska podsumowała miniony rok. Strażnicy ogłosili z dumą, że założyli aż 1696 blokad na koła, co daje olśniewający wynik niecałych pięciu „dybowań” dziennie. Nie przepracowują się chłopaki. Szkoda, że nie podali, ile przegrali spraw w sądach za złe decyzje mandatowe, bo ja wygrałem z nimi dwa procesy.
* * *
Prezes Pogoni Jarosław Mroczek otrzymał od projektanta budowy nowego stadionu Widzewa Łódź plany budowy stadionu, który chce wybudować w Szczecinie. Niech zatem buduje, wszak ma darmowy teren w Kołbaskowie, poparcie piłkarzy i kibiców. Kto mu broni! Aha, jeszcze jedno. Niech Mroczek w końcu poda, jaka jest cena budowy nowego obiektu. Bo za każdym razem jest inna. 

M. KWIATKOWSKI

Komentarze

dureń
To ma być STADION MIEJSKI!
2016-02-19 13:27:53

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie