niedziela, 15 września 2019.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (19.02.2016)

Chwasty tygodnia (19.02.2016)

Data publikacji: 2016-02-19 09:56
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-19 13:31
Wywietleń: 1709 120552

Była posłanka PO i wielka miłośniczka wypoczynku w ośrodkach SPA Renata Zaremba znalazła pracę w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, gdzie została wiceprezesem. „Takie są potrzeby spółki. Były potrzeby, żeby taką osobę powołać. Uważam, że to będzie korzystne dla spółki” - stwierdził Rafał Wiechecki, przewodniczący rady nadzorczej, który kiedyś był (przez rok) ministrem gospodarki morskiej w rządzie PiS. Czyżby w końcu porozumienie ponad podziałami?
* * *
Były wiceprezydent Szczecina Mariusz Kądziołka (PiS) został szefem spółki Eneos, gdzie będzie zarabiał przynajmniej dwa razy więcej niż w magistracie. Być może doradzać mu będzie radny Dariusz Wieczorek z SLD, więc zapewne ulice Szczecina będą jeszcze lepiej oświetlone.
* * *
Włodzimierz Zasadzki (PiS) jest pełniącym obowiązki prezesa Szczecińskiego Parku Przemysłowego. O Zasadzkim było głośno kilka lat temu, kiedy mieszkał w służbowym mieszkaniu o pow. 80 m kw. w szkole w Kamieniu Pomorskim i chciał je wykupić za pięć procent wartości, czyli za 5 tys. zł. Tyle tylko, że nie płacił za ogrzewanie i ciepłą wodę i ciągał starostwo po sądach, bo nie chciało mu sprzedać mieszkania. 
* * *
Szczecińska straż miejska podsumowała miniony rok. Strażnicy ogłosili z dumą, że założyli aż 1696 blokad na koła, co daje olśniewający wynik niecałych pięciu „dybowań” dziennie. Nie przepracowują się chłopaki. Szkoda, że nie podali, ile przegrali spraw w sądach za złe decyzje mandatowe, bo ja wygrałem z nimi dwa procesy.
* * *
Prezes Pogoni Jarosław Mroczek otrzymał od projektanta budowy nowego stadionu Widzewa Łódź plany budowy stadionu, który chce wybudować w Szczecinie. Niech zatem buduje, wszak ma darmowy teren w Kołbaskowie, poparcie piłkarzy i kibiców. Kto mu broni! Aha, jeszcze jedno. Niech Mroczek w końcu poda, jaka jest cena budowy nowego obiektu. Bo za każdym razem jest inna. 

M. KWIATKOWSKI

Komentarze

dureń
To ma być STADION MIEJSKI!
2016-02-19 13:27:53

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Przeszedł II Szczeciński Marsz Równości

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie