niedziela, 17 stycznia 2021r.

Chwasty tygodnia (27.12.2019 r.)

Data publikacji: 2019-12-27 08:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-27 23:36
Władze PiS w sprawie Banasia straciły bolszewicką czujność – wyznał poseł tej partii i były oficer Ludowego Wojska Polskiego Michał Jach ze Stargardu. Czy tylko w tej sprawie partia prezesa straciła czujność? – nieśmiało zapytam.

* * *

W TVP Szczecin poseł PiS Leszek Dobrzyński wypowiadał się na temat poglądów na sądy prezydenta Andrzeja Dudy, który chce usunięcia z nich „złogów komunistycznych”. Poseł i prowadzący tak się rozpędzili, że weszli na temat prokuratorów z tamtych lat, ale szybko zrozumieli, że temat jest zbyt śliski i go zmienili.

* * *

Przewodniczący Rady Miasta w Nowogardzie Marcin Nieradka (PiS) złożył zawiadomienie do prokuratury – w obecności kamer TVP Szczecin. Doniósł, że jest śledzony na polecenie wiceburmistrza Nowogardu Krzysztofa Kuryckiego, który chce udowodnić, że jako przewodniczący RM nie jest mieszkańcem gminy. Nieradka stwierdził, że jest tym zszokowany i przerażony, bo jest podsłuchiwany i szantażowany jak w dawnych czasach, które zna z książkowych opowieści.

* * *

Wisła Kraków Pany, a Pogoń Dziady – tak można najkrócej podsumować porażkę naszych „piłkarzyków” pod Wawelem z zamykającą tabelę krakowską drużyną. Potem było kolejne lanie u siebie z broniącą się przed spadkiem Koroną Kielce. A niektórzy widzieli już zespół w europejskich pucharach na nowym stadionie za 350 mln zł.

Mirosław KWIATKOWSKI

Komentarze

Jach wsród bolszewików
2019-12-27 23:26:28
czuje się w tym PiS jak za komuny, jak u siebie

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ