poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Ul. Krzemienna zamknięta, przystanek nieczynny

Ul. Krzemienna zamknięta, przystanek nieczynny

Ul. Krzemienna zamknięta, przystanek nieczynny
Data publikacji: 2017-08-01 20:49
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:22
Wywietleń: 1582 284443

W związku z robotami naprawczymi instalacji kanalizacyjnej, jakie Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie rozpocznie w środę, 2 sierpnia, nawet do najbliższej soboty rana, 5 sierpnia, do godz. 5, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na ul. Krzemiennej w Podjuchach. Będzie ona nieprzejezdna od godz. 5 w środę dla samochodów i autobusów linii 85. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Krzemiennej od skrzyżowania z ul. Metalową do skrzyżowania z ul. Floriana Szarego.

Jak informuje Piotr Landowski ze ZWiK, w jezdni są dwa duże zapadliska, które zostały tymczasowo - do czasu rozpoczęcia prac - oznakowane dla bezpieczeństwa użytkowników drogi. 

- W środę zamierzamy przystąpić do napraw instalacji. Powstały tam w dwóch miejscach poważne zapadliska. Z uwagi na ich skalę i uwarunkowania terenu, spadki, trzeba będzie wykonać wykopy na głębokość od dwóch nawet do 3,5 m. A to zajmie na pewno sporo czasu - wyjaśnia PiotrLandowski z ZWiK. - Założyliśmy, że roboty uda się nam wykonać do piątku.

Autobus linii 85 w obu kierunkach kursować będzie w tych dniach od przystanku ,,Podjuchy Pętla” ulicami Metalową, Floriana Szarego, Krzemienną i od przystanku ,,Miechowska’’ stałą trasą. Dlatego - jak informuje ZDiTM - przez ten czas nieczynny także będzie przystanek ,,Krzemienna’’.

(MIR)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Obs.ryver
Przeciętnie co 2-3 lata Podjuchy rozkopane przez hydraulików. Wylot z miasta do zachodnich, nadodrzańskich powiatów blokowany przez rozkopane ulice. Czy między Odrą a linią kolejową nie można pobudować nowej, szybkiej trasy,drogi krajowej?Może ten PiSdzielczy wojewoda tym problemem zająłby się i wykazał się jakąś pracą na rzecz miasta i regionu!
2017-08-02 13:36:43
kowalskij
Czy macie we firmie kogos do pilnowania podwykonawcow.Kiedys przy remoncie kanalizacji na Krzemiennej wozili 30 tonowym Kamazem zaladowanym 50 ton mokrej ziemi to ten 80 tonowy pojazd zniszczyl ulice Ruda i Krzemienna,a potem byly i beda ponowne niepotrzebne remonty.Zobaczcie jak Wrocław pilnuje przeladowane samochody i jakie maja drogi w porownaniu do Szczecina. Nie sztuka wyrzucic pieniadze,to sa pieniadze z podatkow macie je madrze inwestowac
2017-08-02 06:31:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”