poniedziałek, 24 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Przejdzie „marsz przeciwko antypolonizmowowi”

Przejdzie „marsz przeciwko antypolonizmowowi”

Przejdzie „marsz przeciwko antypolonizmowowi”
Data publikacji: 2019-03-18 21:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:12
Wywietleń: 1304 381100

Szczecińscy działacze konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy zapowiadają, że naszym miastem przejdzie "marsz przeciwko antypolonizmowi". Będzie protestem przeciwko niektórym wypowiedziom zagranicznych polityków.

- Nie podoba nam się polityka zagraniczna Prawa i Sprawiedliwości, które jest polityką prowadzoną na kolanach, w stosunku do Izraela, Unii Europejskiej oraz banderowskiej Ukrainy - stwierdził reprezentujący konfederację Marcel Duda. - Nie ma naszej zgody na antypolskie wypowiedzi polityków na przykład Izraela.

Dokładna data wydarzenia nie jest jeszcze znana. Marsz przejdzie w kwietniu lub na przełomie kwietnia i maja.

Konfederacji nie podoba się to, że w Szczecinie powstał plac Pawła Adamowicza a jednocześnie komisja kultury negatywnie zaopiniowała wniosek, aby jedna z ulic nosiła imię majora Hieronima Dekutowskiego, "Zapory".

- Zasługi Pawła Adamowicza dla naszego miasta są żadne - stwierdził Marcel Duda. - Za to "Zapora" za wolną Polskę oddał życie.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Na zdjęciu: Marcel Duda

Komentarze

Adamowicz był prezydentem innego miasta
miasta które ukradło przy pomocy PO pieniądze z tunelu w Świnoujściu i wybudowało z tych pieniędzy tunel pod Martwą Wisłą (jaki to ma związek z Szczecinem - taki że Szczecin jest stolica regionu! Szczecin ma szczególny obowiązek ciągnięcia całego regionu w górę, oddziaływania pozytywnie na rozwój regionu). Adamowicz nigdy nie był premierem Polski (na szczęście) a wyłącznie działaczem samorządowym, działaczem uwikłanym w niejasne interesy z developerami i inwestorami zagranicznymi, osobą nie potrafiącą udokumentować źródeł pochodzenia zgromadzonego majątku, osobą która nie potrafiła poprawnie wypełnić oświadczeń majątkowych. W każdym cywilizowanym kraju do których tak aspirujecie, polityk pokroju Adamowicza już dawno byłby poza polityką właśnie z tego powodu. To tyle w kwestii wyliczania zasług Adamowicza!
2019-03-20 11:59:35
Daro
Jakoś nie słyszę by ta cała konfederacja protestowała że ma powstać rondo Olszewskiego, który też nic nie zrobił dla Szczecina
2019-03-20 07:34:39
MarianPiS
O takich jak ten Duda można napisać tylko jedno - pożyteczni idioci
2019-03-20 07:21:55
Szczecinianin
Żadnych neonazistów w Szczecinie, nie chcemy tu ich
2019-03-20 07:04:19
Haha
Ale lewactwo wzmożone - jest taki film, autorstwa Edvinsa Snorea, film nazywa się Soviet Story... tam znajdziecie swoje korzenie potomkowie komunistycznych morderców - komuniści to internacjonalni naziści...
2019-03-19 20:54:45
Wstyd
Parada hitlerjugend w moim rodzinnym Szczecinie - do czego to doszło
2019-03-19 19:55:25
@ ....
Oj to kolega na bakier z nauka - cytuje: za "Attention, Ladies: Semen Is An Antidepressant Vaginal exposure to semen elevates women's mood. ", "But sperm comprise only about 3 percent of semen. The rest is seminal fluid: mostly water, plus about 50 compounds: sugar (to nourish sperm), immunosuppressants (to keep women's immune systems from destroying sperm), and oddly, two female sex hormones, and many mood-elevating compounds: endorphins, estrone, prolactin, oxytocin, thyrotrpin-releasing hormone, and serotonin." Wyniki badan porównawczych też są ciekawe - np kobiety zabezpieczające się prezerwatywą częściej niż ich koleżanki nie korzystające z prezerwatyw miały myśli samobójcze... Gdybyś miał stałą partnerkę to wiedziałbyś że sperma jest niemal w całości absorbowana w tkance pochwy i często jej zapach wyczuwalny jest w oddechu kobiety (nie, nie chodzi o seks oralny)... no ale tego Siri ci nie powie... Co do przejmowania poglądów partnera - to tez zazwyczaj jest regułą - po prostu większość związków w których partnerzy mają różne poglądy na fundamentalne sprawy rozpada się po relatywnie krótkim czasie... w wypadku JKM mamy do czynienia z relatywnie dojrzałym mężczyzną i relatywnie młodą kobieta.
2019-03-19 19:14:14
za-PO-mniałem
wybaczcie dzisiaj znowu za-PO-mniałem wziąźć tabletek, ale już PO mnie jadą PO-męczę się trochę w szpitalu dla przygłupów i wrócę PO-PiS-ać dalej
2019-03-19 18:33:07
czytam
Nazywanie Polaków faszystami , bo cenią wartości patriotyczne ? Kto pisze takie komentarze - Rosjanie , Niemcy , ich polska agentura , wykolejeni najemnicy ? Bo przecież nie uczciwi obywatele Rzeczypospolitej .
2019-03-19 18:21:16
Ubawiony
Co to za gimbus na zdjeciu? Szkołę synku ukończyłeś?
2019-03-19 17:15:37
do przyjaciół...kretynów
Nazista, agent Putina, Żyd, folksdojcz z Brukseli - to dyżurny wróg internetowych debili.
2019-03-19 17:03:56
PRESS
Typowe: Żyd, folksdojcza albo agent Putina. To nudne i banalne. Każdy przygłup tak pisze.
2019-03-19 16:53:57
Von
Żadnych antypolskich nazistowskich marszy w Szczecinie. Jak chcą sobie promować nazizm niech jadą do Niemiec gdzie powstał
2019-03-19 16:33:21
Uwaga
Ten twór konfederacja został stworzony na polecenie Moskwy za ruble od Putina. To jest ściśle prorosyjska inicjatywa.
2019-03-19 16:06:19
Xyr
Czy wszystkie Dudy to taki zyeby?
2019-03-19 15:58:46
trohan
Jarun masz psychola wielbiciela. Może to i fan ale adresu nie podawaj:-)...wiesz, czub to czub.
2019-03-19 15:53:59
....
Cytat:"Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy. "Jonasz Koran-Mekka , buhahahhaha ,ciekawe co na to kobiety ze tej parafederacji
2019-03-19 15:00:07
Dajdyche
Pozabijajcie się poqrwiency w tym polandburdelandzie polandebilandzie i polsraczu. Dobrze że z stamtąd wyjechałem...
2019-03-19 13:01:38
Do... Jarunka
Nie udawaj ze "Nagle" przejrzales na oczki... jak te male kotki ?? Bo wielu i tak Ci w to Nie uwierzy ??
2019-03-19 11:48:37
Pyt. do... Komunistow i PO-stkomunistow ??
A jak szerzyliscie... Wasze Lewactwo az przez 70 lat... tj. w latach 1945-2015 to bylo - ale tylko Wam "Cacy" ! Dlatego wiec, Wiekszosc Narodu wywrocila Was w koncu "do gory nogami"... w dniu 25.10.2015 roku !! Reasumjac: tylko Prawdziwi Patrioci Polski i Polscy Narodowcy moga Uratowac jeszcze R.P/Polske... od Nowo-smiesznie za-KOD-owanych i dalej POKO-nywanych Lewackich PO-dchodow !!!
2019-03-19 11:38:48
Wszystkim lewakom polskojęzycznym przypominam
że kończy się czas gdy Polacy w Polsce byli obywatelami drugiej kategorii. Lewactwa używającego określeń "naziści", "faszyści" nie wysyłam do szkoły bo edukacja byłaby kontrproduktywna przy waszych deficytach intelektualnych. Z punktu widzenia Polski i Polaków jesteście tym co wasz autorytet Karol Marks określał jako Völkerabfall.
2019-03-19 11:38:35
Jarun
Oczywiście z braków argumentów lemingi zaczadzone poprawnością polityczną zarzucają patriotom i "realistom" jakieś dyrdymały...jak razi tą całą polskojęzyczną szumowinę, że naszym miastem przejdzie "marsz przeciwko antypolonizmowi".
2019-03-19 10:54:24
@ tramwajarz
Tramwajarzowi przypominam , że publiczne i bezpodstawne pomawianie kogoś o szerzenie ideologii nazistowskiej podlega odpowiedzialności karnej. Mnóstwo lewacko-putinowskich trolli jest na tym forum.
2019-03-19 10:41:38
;-)))
@Polska - nasza duma. :tak sobie to tłumacz, ile obecna stawka za komentarz ? 2 ruble ? a na zdjęciu przyszły profesor i noblista? taki nieskazitelny i wątpiąc umysł, atomu tam nikt nie rozszczepi jak mówił Rust Cohle w True Detective w czasie pewnego kazania ;-)
2019-03-19 10:38:46
tramwajarz
Narodowcom przypominam że ideologia nazistowska którą wyznają jest w Polsce prawnie zakazana i podlega odpowiedzialności karnej....mogą tego nie zrozumieć, bo jeżeli ktoś konstruuje zdanie: Zasługi Pawła Adamowicza dla naszego miasta są żadne - stwierdził Marcel Duda. - Za to "Zapora" za wolną Polskę oddał życie, to nie oczekiwałbym jakiejkolwiek znajomości jakichkolwiek kodeksów i zakazów ;) PS. ogólnie też by było lepiej, gdyby ten plac nosił imię WOŚP, która dla Szczecina zrobiła więcej niż wszystkie władze I, II, III, XX i innej RP...
2019-03-19 09:43:29
;_(
liroy 20 lat temu jechał w utworach na radio maryja a dzis ich popiera, biedny człowiek im starszy tym gorzej.co ciekawe był szczepiony i nie zachorowal a popiera proruskich antyszczepow
2019-03-19 09:35:30
Polska - nasza duma.
Musimy bronić Polskę przed polskojęzycznymi obywatelami naszego kraju , którzy opluwają Nas na całym świecie. Jeden z posłów niemieckich powiedział , że jeszcze nigdy w historii Unii Europejskiej posłowie jednego kraju ( PO , SLD ) nie donosili , w tak wielkiej skali , na własny kraj. Działacze PO i inni lewacy żle mówią o Polsce w rosyjskich mediach z Russia24 na czele. Polacy pochodzenia żydowskiego czyli żydolewactwo donosi na Polskę do USA i Izraela oskarżając Nas o Holocaust czyli wymordowanie kilku milionów Żydów. A to przecież 6 milionów Polaków zginęło w czasie wojny. Byliśmy ofiarami i nie katami. Musimy bronić się , bo inaczej powalą Polskę na deski. Brawo Narodowcy , brawo Konfederacja Propolska !!!
2019-03-19 09:06:46
.
Nie wiedzą jeszcze kiedy bo przewodniczący ma klasówkę z przyry
2019-03-19 09:03:12
Mecenas Sochański
Narodowcom przypominam że ideologia nazistowska którą wyznaja jest w Polsce prawnie zakazana i podlega odpowiedzialności karnej.
2019-03-19 08:39:34
;-)
@cdn:brawo więcej takich głosow, kibicuję wam gorąco na 4.99 %@Gibson:jakim prawem były prezydent ma w Szczecinie pomnik? o hierarach kościelnych nie wspominając,W Moskwie ostatnio obchodzono 5 lecie aneksji krymu, przypadek dat?Całe to kucowe towarzystwo należy wysłać na miesiąc do Donbasu,Krymu czy Mokswy tam zobacza jak wygląda to co promują skoro tak bardzo chcą tego tutaj.
2019-03-19 08:34:37
....
Szczegóły działalności antyeuropejskiej,antyobywatelskiej,antywolnościowej,antydemokratycznej a jednoczesnie prorosyjskiej,proautorytarnej,dyktaturowej i reżimowej jak w Rosji ,Turcji,Wenezueli,CHrl, są opisane poniżej w dwóch linkach warto przeczytać zanim się zagłosuje w jakichkolwiek wyborach.Gdyby ci ludzie kiedyś wygrali wybory lub rządzili nigdy nie bylibysmy w UE ani w NATO ,bylibyśmy drugą Białorusią i mówilibyście po rosyjsku ,link 1 : https://liberte.pl/walczac-kultura-rosyjska-siatka-wplywow-w-polsce/ , link 2 : https://natemat.pl/259435,co-laczy-andruszkiewicza-z-kremlem-rosyjskie-tropy-wiceministra-cyfryzacji
2019-03-19 08:31:05
Mark
Mają rację, w Szczecinie honoruje się jakiegoś pana z Gdańska, którego jeszcze niedawno jego kumple z PełO obrzucali błotem a zapomina się o ludziach którzy coś zrobili dla Polski czy Szczecina. I czas najwyższy przestać przepraszać za nieswoje winy. Bo jak mówi polskie przysłowie "Daj świni palec to całą rękę..."
2019-03-19 08:25:50
Prosta kalkulacja
Ilu narodowców wybrano do Rady Miasta? Żadnego. Więc niech zamkną jadaczki i siedzą cicho skoro nikt ich w Szczecinie nie chce
2019-03-19 08:12:39
max
Ciekawe czy do ego marszu przyłączy się też prezydent Krzystek który tak chętnie wspiera lewaków i KOD?
2019-03-19 08:10:17
PL
Do czego dochodzi, aby była konieczność organizowania takiego marszu. Jedno jest pewne, kto w nim nie pójdzie, nie ma prawa nazywać się Polakiem, skoro nie występuje przeciwko atakującym Ojczyznę.
2019-03-19 07:51:59
Vera
Kurierze, po co w ogóle promujesz ludzi pokroju tego Dudy, którzy nie wnoszą nic konstruktywnego, a tylko szerzą wokół siebie nienawiść do wszystkiego i wszystkich.
2019-03-19 07:45:46
Jarun
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem dla "bez polskiej czcionki" w dalszym ciągu sprawia wielką trudność. Głąb za granicą - pozostanie głąbem. Napisałem, że ten młody człowiek Marcel Duda mówi bardzo rozsądnie...i tyle. A to, że środowiska "europejskie" zechcą przypiąć mu łatkę nacjonalisty -to wydaje się być pewne.
2019-03-19 07:43:40
@janek bury
Ojej, czepiasz się zamordowanych, a masz szansę zrobić coś tu i teraz. Wyjdź na ulicę i zakrzyknij: "Nie ma świętych krów! Kaczyński do prokuratury! Dość chronienia jego majątku i szemranych interesów" Odwagi Bury, to rządzącym trzeba szczególnie patrzyć na ręce, a nie zabitym i opozycji.
2019-03-19 07:42:58
Rada
Niech to dziecko ze zdjęcia przestanie gadać bzdury, spakuje tornister i pójdzie do szkoły
2019-03-19 07:01:51
Wyborczy plankton
Ta cała konfederacja to najgorszy szlam z naszego społeczeństwa. Na szczęście Polacy nie są głupi i na takie nazisowskie twory nie głosują. Szkoda tylko że pozwala się takim ludziom na manifestowanie i prezentację swoich chorych ideologii, to kompromituje cały Szczecin i jego mieszkańców.
2019-03-19 06:45:49
Elektorat
Te dzieci od Korwina to niech idą do szkoły, a nie bawią siè w politykè. Pie...i narodowcy
2019-03-19 06:38:22
Ehh
Znowu marsz neofaszystów. Nie zapomnijcie tortu dla Hitlera i swastyki z wafelków
2019-03-19 06:29:40
@Nazwa
Zapora ma zasługi dla Polski ignorancie. Walczył z obydwoma okupantami i został za to zamordowany przez ubecję.
2019-03-19 01:40:09
Widzisz bury, taki jest twój los
Permanentnie na marginesie. Faktycznie możesz być sfrustrowany,
2019-03-18 23:50:58
Polityczny plankton nie ma żadnych szans w europejskiej Polsce.
Ci młodzi są są bardziej zacofani niż moja babcia.
2019-03-18 23:40:23
janek bury
Na plac w Szczecinie zasluzyl sobie budyn,ktorego zona nazwywana wesola wdowka bedzie kandydowac do eurokolchozu z listy parti oszustow.Imunitet bedzie chronil jejwielki majatek.Major Dekutowski bohater wrzesnia,walkiz niemcami,bolszewikami i zydokomuna zamodowany strzalem katynskim w ubeckich kazamatach na plac jego imieniem nie zasluguje.brawo szczecinscy radni i ich wyborcy.
2019-03-18 22:49:38
Jarun-ku
Nie placz sie we wlasnych "Zeznaniach"... bo Ci mlodzi wiedza co chca i zaczynaja Walczyc o jeszcze lepsza Polske !!
2019-03-18 22:22:55
Jarun
Oczywiście z braku argumentów przeciw - nazwą tych młodych myślących nie konformistów (pod prąd) faszystami, nazistami...itd. Tak najłatwiej zagłuszyć zdrowy rozsądek.
2019-03-18 22:09:25
Nazwa
"Zasługi Pawła Adamowicza dla naszego miasta są żadne - stwierdził Marcel Duda." A jakie zasługi dla Szczecina ma pan Zapora? Wyzwalał? Zdobywał?
2019-03-18 21:54:14
Gibson
Jakim prawem adamowicz po śmierci ma swój plac i to jeszcze w Szczecinie a nie w Gdańsku. O co tu chodzi.
2019-03-18 21:44:50
cdn
Brawo narodowcy! macie moj glos w wyborach.PIS w polityce zagranicznej boi sie wszystkich oraz ustepujekrajowej targowicy.
2019-03-18 21:43:55
polak
adamowicz w gdańsku ma kamienice a u nas plac.Z przeciętnego samorządowca zrobiono jakąś legendę tylko dlatego że psychol go zamordował.Mało tego kochajaca żona zakończyła żałobe 1 dzień po pogrzebie i na trupie męża chce wejść do EP.Takiego wypaczenia zwyczajów dawno nie widziałem