piątek, 30 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nie dla islamskiej dzielnicy

Nie dla islamskiej dzielnicy

Nie dla islamskiej dzielnicy
Data publikacji: 2015-09-14 10:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:34
Wywietleń: 695 20232

„Nie dla islamskiej dzielnicy w Koszalinie!” – pod takim hasłem zaprotestują dziś (14 bm.) w Koszalinie przeciw inwazji imigrantów członkowie i sympatycy Partii KORWIN.

Manifestacja przeciwników przyjmowania uchodźców rozpocznie się o g. 13  przed budynkiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Racławickiej 13. Mieszkańcy są mile widziani. 

KORWIN chce zwrócić uwagę na zagrożenie, jakie niesie fala migracji ludności islamskiej do Europy,  w tym również Polski. 

– „Wyślemy wam 500 tysięcy ludzi na łodziach, a wśród nich ukryjemy terrorystów” to cytat, który w głównej mierze motywuje nas do zorganizowania pikiety –  informuje Paweł Kapusta z koszalińskiego okręgu partii. – KORWiN jako jedyna partia wyraźnie i zdecydowanie sprzeciwia się przyjazdowi znacznej ilości imigrantów na teren Polski. ©℗

(m)

Fot. Archiwum: Dariusz Gorajski

Na zdjęciu:

Przeciw przyjmowaniu uchodźców jest także część mieszkańców Szczecina. W sobotę (12 bm.) dali temu wyraz podczas demonstracji na placu Grunwaldzkim.

Komentarze

witek
a szczecinie na warszewie mozna zrobic dzielnice arabska
2015-09-15 06:36:53
starszy-65
I mają rację bo już ich przywódcy religijny wzywają do rozprzestrzeniania wojny w Europie a po co nam obce religie w RP.
2015-09-14 13:05:23
k....k
w Gdańsku już składają donosy do prokuratury o szerzeniu mowy nienawiści w takiej manifestacji z soboty ubiegłego tygodnia. Liczcie się z tym. Nie wolno wam mieć kontroli nad tym w którym kierunku pójdzie nasza łacińska cywilizacja mimo,że żyjemy w niej od 1000 lat. Polacy są biedni, bierni, apatyczni, otumanieni dennymi serialami. Programy szkolne nie uczą zawziętości, zajadłości, przy jednoczesnym łagodzeniu konfliktów wewnątrz grup, tak jak np w Turcji. Pewna ZNAJOMA OSOBA uczyła tam w szkole przez jakiś czas. Tamta młodzież jest pewna siebie, świadoma odpowiedzialności za państwo, a u nas okupanci promują kulturę singli... nie rozmnażaj się, będzie więcej miejsca dla nas, nie masz rodziny, całe życie będziesz zarabiał grosze, bo przecież nie masz nikogo na utrzymaniu, wszechobecny alkohol, a co z walką z narkotykami. Dziewczyny w ciąży tyrające w marketach, kiedyś patrze, siedzi taka na kasie w biedronce, twarz wykrzywiona udręką i to powtarzanie , że ciąża to nie choroba, a potem przedwczesny poród, komplikacje i rodzi się problem, a nie człowiek! Mam takie coś w domu, 30 lat i ciągłe kłopoty. Stworzyli system piekielny i niech ich piekło pochłonie
2015-09-14 11:15:34
Ze Swinoujscia do Ystad i Malmo...w 9 godzin,
Odp. do PO-nizszego eee...jak chcesz sie przekonac na wlasne oczy i uslyszec na wlasne uszy, co wyrabiaja Islamisci chocby w miescie Malmo w poludniowej Szwecji w takich dzielnicach jak: Rosengard, Holma, Bellevue itp..., to "goraco" PO-lecam - a jak wrocisz to dalej PO-gadamy...! !
2015-09-14 09:41:46
eee
Polska jest w ruinie przecież, więc nikt nie chce tu przyjeżdżać. Nie ma żadnego uchodźcy , nawet chrześcijanie z Syrii już z Polski uciekli. Ale za to mamy kolejną linie frontu wojny polsko-polskiej. Już widzę, jak islamiści najeżdżają Koszalin :)
2015-09-14 08:50:27

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie