sobota, 24 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nie dla islamskiej dzielnicy

Nie dla islamskiej dzielnicy

Nie dla islamskiej dzielnicy
Data publikacji: 2015-09-14 10:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:34
Wywietleń: 516 20232

„Nie dla islamskiej dzielnicy w Koszalinie!” – pod takim hasłem zaprotestują dziś (14 bm.) w Koszalinie przeciw inwazji imigrantów członkowie i sympatycy Partii KORWIN.

Manifestacja przeciwników przyjmowania uchodźców rozpocznie się o g. 13  przed budynkiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Racławickiej 13. Mieszkańcy są mile widziani. 

KORWIN chce zwrócić uwagę na zagrożenie, jakie niesie fala migracji ludności islamskiej do Europy,  w tym również Polski. 

– „Wyślemy wam 500 tysięcy ludzi na łodziach, a wśród nich ukryjemy terrorystów” to cytat, który w głównej mierze motywuje nas do zorganizowania pikiety –  informuje Paweł Kapusta z koszalińskiego okręgu partii. – KORWiN jako jedyna partia wyraźnie i zdecydowanie sprzeciwia się przyjazdowi znacznej ilości imigrantów na teren Polski. ©℗

(m)

Fot. Archiwum: Dariusz Gorajski

Na zdjęciu:

Przeciw przyjmowaniu uchodźców jest także część mieszkańców Szczecina. W sobotę (12 bm.) dali temu wyraz podczas demonstracji na placu Grunwaldzkim.

Komentarze

witek
a szczecinie na warszewie mozna zrobic dzielnice arabska
2015-09-15 06:36:53
starszy-65
I mają rację bo już ich przywódcy religijny wzywają do rozprzestrzeniania wojny w Europie a po co nam obce religie w RP.
2015-09-14 13:05:23
k....k
w Gdańsku już składają donosy do prokuratury o szerzeniu mowy nienawiści w takiej manifestacji z soboty ubiegłego tygodnia. Liczcie się z tym. Nie wolno wam mieć kontroli nad tym w którym kierunku pójdzie nasza łacińska cywilizacja mimo,że żyjemy w niej od 1000 lat. Polacy są biedni, bierni, apatyczni, otumanieni dennymi serialami. Programy szkolne nie uczą zawziętości, zajadłości, przy jednoczesnym łagodzeniu konfliktów wewnątrz grup, tak jak np w Turcji. Pewna ZNAJOMA OSOBA uczyła tam w szkole przez jakiś czas. Tamta młodzież jest pewna siebie, świadoma odpowiedzialności za państwo, a u nas okupanci promują kulturę singli... nie rozmnażaj się, będzie więcej miejsca dla nas, nie masz rodziny, całe życie będziesz zarabiał grosze, bo przecież nie masz nikogo na utrzymaniu, wszechobecny alkohol, a co z walką z narkotykami. Dziewczyny w ciąży tyrające w marketach, kiedyś patrze, siedzi taka na kasie w biedronce, twarz wykrzywiona udręką i to powtarzanie , że ciąża to nie choroba, a potem przedwczesny poród, komplikacje i rodzi się problem, a nie człowiek! Mam takie coś w domu, 30 lat i ciągłe kłopoty. Stworzyli system piekielny i niech ich piekło pochłonie
2015-09-14 11:15:34
Ze Swinoujscia do Ystad i Malmo...w 9 godzin,
Odp. do PO-nizszego eee...jak chcesz sie przekonac na wlasne oczy i uslyszec na wlasne uszy, co wyrabiaja Islamisci chocby w miescie Malmo w poludniowej Szwecji w takich dzielnicach jak: Rosengard, Holma, Bellevue itp..., to "goraco" PO-lecam - a jak wrocisz to dalej PO-gadamy...! !
2015-09-14 09:41:46
eee
Polska jest w ruinie przecież, więc nikt nie chce tu przyjeżdżać. Nie ma żadnego uchodźcy , nawet chrześcijanie z Syrii już z Polski uciekli. Ale za to mamy kolejną linie frontu wojny polsko-polskiej. Już widzę, jak islamiści najeżdżają Koszalin :)
2015-09-14 08:50:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
25
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie