sobota, 19 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Raper ze Świnoujścia apeluje do Liroya

Raper ze Świnoujścia apeluje do Liroya [FILM]

Raper ze Świnoujścia apeluje do Liroya
Data publikacji: 2016-02-16 13:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 830 120287

Marek Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny ze Świnoujścia nagrał klip hip-hopowy skierowany do posła Piotra Marca lepiej znanego jako Liroy. Apeluje do działacza ruchu Kukiz’15, żeby szczepił siebie i swoje dzieci.

Raper przekonuje o bezwzględności wirusów i tego, że mogą zaatakować każdego. Broni szczepionek i przypomina, że pomogły wygrać walkę z ospą. Następnie zwraca się z apelem do Liroya, żeby zaszczepił swoją rodzinę.

– Zaszczep swoje dzieci! Jeszcze dziś idź do pediatry, on szczepionkę ci poleci. Zaszczep! Zaszczep także siebie. Patogeny są bezwzględne, mogą dopaść także ciebie – rapuje M. Posobkiewicz.

Utwór już robi furorę w sieci. To kolejny utwór rapowy Marka Posobkiewicza. Wcześniej walczył w ten sposób z dopalaczami. Jeżeli zaś chodzi o Piotra Marca, to jest jednym z założycieli zespołu parlamentarnego ds. bezpieczeństwa programu szczepień ochronnych. Niedawno mówił dziennikarzom, że nie jest przeciwnikiem szczepień.

– Nie jesteśmy po żadnej ze stron. Powołaliśmy ten zespół, aby doprowadzić do dialogu i rozmawiać o problemie – przypominają na facebookowej stronie działacze ruchu Kukiz 15’. BaT


Komentarze

Disssss
Drogi Pośle Liroy'u, proszę, zaszczep swe pociechy, bo dlaczego niby one mają cierpieć za Twe grzechy, Tylko co to są za grzechy, skoro Zespół neutralny, chyba każdy dobrze wie, że ten apel jest banalny, Skoro "Kukiz piętnaście" jakiś zespół ustanawia, to jedno wciąż ma na celu, do niczego nie namawia.
2016-02-17 08:17:46
Paweł
Zaszczep je w temacie HPV, albo ściągnij te super szczepionki, które masowo czyniły dziewczyny z Afryki bezpłodnymi, ty znawco od siedmiu boleści, umoczony w biznesie. Szczepionki tak, ale nie ten syf, który się teraz wciska. Najlepsza beka to szczepionki przeciw grypie, wszyscy ludzie których znam i je brali, rozchorowali się po nich, i to ciężko. Ja nie przyjmuję tego syfu i nie wiem co to grypa. Tyle w temacie.
2016-02-16 19:33:06

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie