sobota, 25 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Marcel Duda szefem struktur

Marcel Duda szefem struktur

Marcel Duda szefem struktur
Data publikacji: 2018-10-29 18:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:59
Wywietleń: 1799 358789

Marcel Duda, prezes okręgu szczecińskiego partii Wolność, został szefem struktur regionalnych tego ugrupowania.

– To dobry znak dla rozwoju naszych struktur – komentuje Klaudia Szenderowicz, sekretarz okręgu szczecińskiego partii.

Wolność to ugrupowanie Janusza Korwin-Mikkego założone w styczniu 2015 roku. To formacja prawicowa, konserwatywno-iberalna, niechętna Unii Europejskiej. Podczas kampanii w Szczecinie przedstawiciele tej partii mówili m.in. o tym, że trzeba zredukować etaty w magistracie, zlikwidować Ministerstwo Edukacji Narodowej i sprywatyzować polskie szkolnictwo.

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Bezpartyjny
A wy baranki po ile macie lat? Pomalujcie może lepiej komuś jakiś blaszany garaż dobrą farbą żeby dłużej coś po was zostało.
2018-11-12 19:53:11
trohan
Ten "ruski mir" to troll-idiota. Nie karmić trolla ! Paszoł won.
2018-10-31 10:55:36
...........
Paszoł na ruski mir te wszystkie kuce,kupisy,prawilniactwo,pseudo patrioci , i ich "krul Janusz:" który sam przyznał ze na sld woli głosowac, w moskwie i w rosji sie odnajdziecie tam jest wasz wymarzony swiat, nie ma demokracji,dobrobytu,wolnosci obywatelskiej,kapitalizmu UE I NATO,szkoda tylko ze ruski mir chcecie wprowadzac w kraju w ktorym te wartosci jeszcze ledwo ale są ,do moskwy i na donbas poznac face to face jakt o wyglada i nie wracac ,wladimir lubi takiich pozytecznych.... niektorym nawet nie musi placic, a i antyszczepionkowcow wezcie bo to tez wasi ziomale sposnorowani przez rosyjska wojne hybrydowa !!!!
2018-10-30 16:17:02
krzysiu
ciekawe czy mu mama jeszcze śniadania do szkoły robi
2018-10-30 13:46:27
A o jaka kolejna Wolnosc...?
Chce i ten mlodzieniec jeszcze walczyc... chyba ze o "wolnosc dla prochow"...? I odp. do Hugo-Fago: jak to co ON robi juz w polityce, zaczyna juz za wczasu Unikac normalnej Pracy - idac dalej PO "lekki chleb" z Pieniedzy Podatnikow !!
2018-10-30 11:30:14
Jarun
I tak od 30 lat Korwina popierają licealiści. Potem się z tego po prostu wyrasta.
2018-10-30 09:58:03
HogoFogo
Co 19-latek robi w polityce?
2018-10-30 09:30:01
?
A na pewno nie były to wybory do samorządu uczniowskiego?
2018-10-30 09:17:51
gsss
ma taką minę jakby w gacie popuscil ze strachu przed lekcją haaa haaa
2018-10-30 07:27:54
obserwator
gimnazjalista????????????????? śmiech
2018-10-30 05:52:20
jonatan
Ile ten dzieciak ma lat? Widać Korwin na starość dziecinnieje i wygaduje coraz większe brednie, które łykają tylko dzieciaki, jak ten:)
2018-10-30 00:02:13
s-PO-kojnie PO-stkomuszki...
Wy i tak nowych o tym Nazwisku nie PO-rodzicie - gdyz Walczycie dalej o Skrobanki...!! Chyba ze przez ewentualne "dodatkowe PO-suniecie"... via "in-vitro" ?
2018-10-29 23:24:23
madrale
oho wszyscy tacy madrale a po wyborach jak zwykle jedynie co pozostaje to poskarzyc sie w komentarzach jak to jest zle a jak byc powinno. A moze warto choc przez chwile logicznie pomyslec i zaglosowac przeciwko staremu systemowi, dziekujac ze komus wogole jeszcze sie chce walczyc i w to wszystko babrac.
2018-10-29 23:16:12
madrale
oho wszyscy tacy madrale a po wyborach jak zwykle jedynie co pozostaje to poskarzyc sie w komentarzach jak to jest zle a jak byc powinno. A moze warto choc przez chwile logicznie pomyslec i zaglosowac przeciwko staremu systemowi, dziekujac ze komus wogole jeszcze sie chce walczyc i babrac w to wszystko babrac.
2018-10-29 23:14:29
xoxo
Dlaczego młodzi są takimi durniami, że nabierają się na przedpotopową ideologię Krula, prymitywną korwińszczyznę?
2018-10-29 22:59:15
tylko pytam
Czy dudy to lęgną się przez pączkowanie?
2018-10-29 22:18:09
lolo
No cóż. Jaka partia taki prezes.
2018-10-29 21:54:16
luk
przeciez on jeszcze pokemony zbiera:D no padlem co za leszcyzk
2018-10-29 20:58:35
Jas
Korwinizm-to się leczy ,partia liberalna -lol.To już nie są w koalicji z Pawełkiem % ?
2018-10-29 20:41:44
Ho ho
Wybrali go bo nazwisko dobre hehe ale imię nie pasuje - raczej na foto wygląda jak ta pasztetowa na D hihi