sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Napadł na kantor. Szuka go policja

Napadł na kantor. Szuka go policja (akt. 1)

Napadł na kantor. Szuka go policja
Data publikacji: 2017-08-21 18:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:24
Wywietleń: 1546 289306

Do napadu z użyciem przedmiotu przypominającego broń doszło w poniedziałek w Międzyzdrojach.

Około godz. 14 do kantoru przy pl. Neptuna w Międzyzdrojach wtargnął mężczyzna, który zagroził pracownikowi przedmiotem przypominającym broń. Ten wydał mu pieniądze i napastnik uciekł z kantoru. Po drodze wyrzucił przedmiot, przy użyciu którego dokonał napadu oraz nóż i plecak.

Policja poszukuje sprawcy napadu.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy ok. godz. 13.50. Mężczyzna wtargnął do kantoru przy placu Neptuna i zażądał od pracownika wydania pieniędzy. Groził mu przedmiotem przypominającym broń. Cały czas trwają poszukiwania sprawcy napadu – poinformowała nas po g. 19 Aleksandra Berenda z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Policja podaje, że w chwili napadu sprawca był ubrany w szarą bluzę, spodnie dresowe i adidasy. By nie zostać rozpoznanym, założył czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne.

(żan, k)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

Propozycja na przyszlosc
Gdyz Ci co maja Iphony, mogli na biezaco porownywac twarz/e Przestepcy/ow... ze zdjeciem Policyjnym !!
2017-08-22 11:08:44
Kamery...
A kamery w Kantorze nie nagraly jego "zamaskowanej" twarzy ? Jesli tak, to jak najszybciej ujawnic te zdjecia... by Ludzie mogli pomoc Policji w szybkim odnalezieniu napastnika !!
2017-08-21 22:42:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”