Sobota 29 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Napad na kantor w Mielnie

Data publikacji: 2015-09-09 13:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:34
Napad na kantor w Mielnie
 

Policjanci szukają sprawcy napadu na kantor w Mielnie. Mężczyzna może być uzbrojony. Policja urządziła blokadę. Sprawdzane są busy i większe samochody dostawcze.

Dowiedzieliśmy się, że w środę (9 bm.) przed g. 11 do punktu przy ul. Bolesława Chrobrego wszedł młody mężczyzna. Rozpoczął negocjacje, bo – jak podał – postanowił zamienić obcą walutę na złotówki. Pracownica kantoru na proponowane warunki się zgodziła. Jednak klient, zamiast gotówki, wyciągnął przedmiot, który wyglądał na broń.

Kobieta uciekła i zaczęła głośno krzyczeć, że jest napad. Bandyta zbiegł z kantoru. Za nim ruszył parkingowy, ale działania zaniechał po kilometrze pościgu. Napastnik niczego nie ukradł, bo gruba szyba dzieliła go od gotówki. W kantorze nie było kamer.

Zaalarmowana policja rozpoczęła działania, żeby pojmać sprawcę. Pies służb mundurowych nie podjął tropu. Jeśli nie dojdzie do bezpośredniego zatrzymania mężczyzny podczas blokady w gminie Mielno, to może uda się zidentyfikować bandytę za pomocą systemu monitoringu w kawiarni niedaleko miejsca napadu. ©℗

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu:

Funkcjonariusze w sile 20 radiowozów, m.in. ze słuchaczami Szkoły Policji ze Słupska, stawili się na miejscu napadu przy ulicy Bolesława Chrobrego w Mielnie.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA