Sobota 29 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Sprawcy napadu w "oku" miejskiego monitoringu

Data publikacji: 2017-08-01 21:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:46
Sprawcy napadu w "oku" miejskiego monitoringu
 

Dwóch 17-latków zostało zatrzymanych podczas policyjnej interwencji do jakiej doszło w miniony weekend na terenie Koszalina. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

W ubiegły weekend do dyżurnego koszalińskiej komendy dotarło zgłoszenie o rozboju dokonanym na 13- i 15-latku. Z relacji pokrzywdzonych wynikało że gdy szli ulicą, napadło na nich dwóch młodych mężczyzn. Napastnicy zaczęli bić nastolatków, a następnie zabrali jednemu z nich pieniądze. Pokrzywdzeni zapamiętali rysopis sprawców i przekazali go dyżurnemu.

Operator miejskiego monitoringu, obserwujący w komendzie obraz rejestrowany przez kamery, zwrócił uwagę na młodych mężczyzn, którzy odpowiadali opisowi podanemu przez pokrzywdzonych. Obaj szli kilkadziesiąt metrów dalej od miejsca zdarzenia.

Dyżurny koszalińskiej komendy skierował w rejon „Sportowej Doliny” policjantów. Gdy do młodych mężczyzn podeszli funkcjonariusze od razu zauważyli ich zdenerwowanie. Już po chwili okazało się, że są oni sprawcami wspomnianego pobicia i kradzieży pieniędzy.

Jak informuje podkom. Monika Kosiec, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, młodzieńcy zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie. Następnego dnia po zdarzeniu przedstawiono im zarzuty. Czyn którego dopuścili się nastolatkowie zagrożony jest karą 10 lat pozbawienia wolności. Chuligańskie zachowanie 17-latków znajdzie swój finał w sądzie.

(n)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

123
2017-08-02 23:58:29
Monitoring tak ale raczej brak fotoradarow, sebixy w bmw ,paserati i tym podobne auta robia co chca ,łamia przepisy wszedzie ,zapier.. 150-200 kmh/ i kazdy to olewa, no chyba ze ktos nagle potraci i zabije staruszke i dziecko wtedy nagle lament sie robi ,w tym kraju ludzie nie dorosli do takiej odpowiedzialnosci ,fotoradary to byl jedyny bat na nich no ale suweren chcial zeby ich nie bylo TO SUWEREN MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko do kogo bedzie miec kiedys pretensje ? bierzcie przyklad z borowikow, miesiac bez rozj...auta miesiacem straconym
Jacek
2017-08-02 09:02:48
I bardzo dobrze i niech tylko dostaną w zawiasach to sędzia sam powinien zostać napadnięty i pobity może wtedy zrozumie.trzeba zamykać takie bydło odrazu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA