Piątek, 12 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

SodaStream przedstawia Art Marble. Saturator do gazowania wody w limitowanej wersji kolorystycznej

Data publikacji: 04 grudnia 2023 r. 16:34
Ostatnia aktualizacja: 04 grudnia 2023 r. 20:42
SodaStream przedstawia Art Marble. Saturator do gazowania wody w limitowanej wersji kolorystycznej
Foto: SodaStream  

Wysokiej klasy ekspres do gazowania wody SodaStream Art zmienia przyrządzanie napojów gazowanych w sztukę. W nowej, marmurkowej odsłonie jest również pięknym przedmiotem na kuchennym blacie.

SodaStream - wiodąca marka produkująca saturatory do gazowania wody, wprowadza na rynek saturator SodaStream ART w nowej limitowanej wersji kolorystycznej Art Marble. Ekspres do gazowania wody, który podbił serca użytkowników swoją funkcjonalnością i retrodesignem jest już dostępny w pięciu odsłonach: białej, czarnej, niebieskiej, czerwonej i czarnej z marmurowym deseniem.

Saturator SodaStream ART jest wyposażony w dźwignię do nasycania wody CO2, nawiązując tym samym do rzemieślniczego, klasycznego wzornictwa. Urządzenie pozwala wytwarzać świeżą wodę gazowaną w domowym zaciszu, bez kupowania i dźwigania jednorazowych plastikowych butelek. Równie ważny jest fakt, że ekspres to po prostu piękny przedmiot, który nada każdej kuchni wyjątkowego charakteru.

Zostań artystą. Zachwycaj smakiem

W zestawie startowym Art Marble znajduje się butelka bez BPA, przeznaczona do mycia w zmywarce i cylinder z CO2. Saturator jest wyposażony w innowacyjną technologię Quick Connect, która umożliwia konsumentom komfortowe podłączenie butli z CO2 do ekspresu za pomocą jednego prostego kliknięcia.

Woda gazowana, którą dzięki SodaStream można przygotować we własnym domu, to dopiero początek możliwości. Marka oferuje również syropy m.in. Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP, Lipton Lemon, a także bezcukrowe lemoniady. Po dodaniu syropu do nagazowanej uprzednio wody można stworzyć ulubione napoje lub niepowtarzalne koktajle.

SodaStream Art Marble dostępny jest na stronie sodastream.pl.

SodaStream jest przodującą marką produkującą saturatory do gazowania wody należącą do koncernu PepsiCo. SodaStream umożliwia przygotowywanie wody gazowanej w domowym zaciszu, eliminując konieczność dźwigania ciężkich zgrzewek i zaśmiecania środowiska jednorazowym plastikiem. Jedna butelka SodaStream pozwala wyeliminować tysiące tych jednorazowych, a sam ekspres zapewnia świeżą wodę gazowaną zawsze wtedy, gdy mamy na nią ochotę, za jednym naciśnięciem przycisku i w wybranym stopniu nagazowania. Aby dowiedzieć się więcej o SodaStream, odwiedź stronę sodastream.pl/pages/babelkowa-rewolucja i śledź SodaStream na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Źródło informacji: SodaStream

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@bez wygłupów
2023-12-10 15:52:06
Wodę z "ZDTiM" zostawiamy spragnionym fanom ludobójstwa w Palestynie. Na pohybel!
bez wygłupów
2023-12-09 16:58:29
Napijcie się zimnej wody z ZDTiM, koniecznie niegazowanej, na rozgrzane mózgi dobrze zrobi. A potem na kebaba poprzeć ziomali.
Nie mogę
2023-12-05 00:48:45
pić wody gazowanej soda stream gdy bombardowane są palestyńskie osiedla, szkoły i szpitale, gdy giną cywile, a wśród nich dzieci. Nie mogę pić wody gazowanej soda stream gdy Izrael zablokował dostawy wody, żywności i lekarstw do Strefy Gazy.
SodaStream
2023-12-04 19:50:19
SodaStream to izraelska firma represjonująca Palestyńczyków. Kupując izraelskie produkty wspierasz rasistowski apartheid i okupację Palestyny! Stop holokaustowi Palestyńczyków!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA