Piątek 30 lipca 2021r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (25.03.2016)

Data publikacji: 2016-03-25 10:03
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-01 07:50

Poseł Szefernaker - „kapciowy” samego prezesa (nosi mu po Sejmie teczkę) -  stwierdził, że KOD oznacza Klub Obrony Demagogii lub utraconych Dotacji. Potem dodał, że prezydent Duda stoi na straży konstytucji. Najważniejsze to wierzyć w to, co się mówi.
* * *
Odbyła się sesja Rady Miasta Szczecina na temat, czy budować nowy stadion (na miejscu starego) w Szczecinie (opcja klubu i kibiców), czy też modernizować istniejący (opcja władz miasta). Przybył na nią sam prezes PZPN Zbigniew Boniek, który stwierdził, że jest za opcją prezydenta, a jak zacznie się budowa nowego obiektu, to piłkarze nie będą mogli na nim grać minimum dwa lata. W przypadku modernizacji piłkarze będą mogli na nim grać mecze. Prezes klubu Jarosław Mroczek był zawiedziony Bońkiem, jak również architektem z Łodzi, który ma opracować projekt nowego stadionu, bo jego przemówienie było więcej niż mierne. Mroczek, który przegrał ten bój, wydał oświadczenie potępiające policję i straż miejską, że pilnowała protestujących przed Urzędem Miasta kibiców, którzy słyną z tego, że na meczach rzucają petardy i wznoszą chamskie okrzyki (tym razem byli spokojni) za co klub płaci potem kary z pieniędzy podatników (miasta dopłaciło już 26 mln zł do działalności prywatnej spółki, która nie chce powiedzieć ile zarabia na ligowym meczu).
* * *
Andrzej Bałaban profesor Uniwersytetu Szczecińskiego podpisał się - wraz z ośmioma innymi konstytucjonalistami - pod listem poparcia dla decyzji w sprawie niepublikowania orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. TVN 24 dotarło do kilku innych naukowców, którzy stwierdzili, że takiego poparcia nie wyrazili. Bałaban odmówił wypowiedzi w tej sprawie.
* * *
Narodowiec Sylwester Chruszcz, który został posłem z ugrupowania Kukiza, stwierdził, że jego partia przejmie w tym kraju niebawem władzę. Marzenia jak ptaki szybują po niebie - śpiewali niegdyś Trubadurzy
* * *
Krzysztof Jałosiński szef ZCh Police powiedział, że w środę zbiera się rada nadzorcza spółki, która w ramach „dobrej zmiany” zapewne wywali go z pracy. No cóż, facet stworzył dochodową firmę, a teraz pójdzie na zieloną trawkę, bo ma inne poglądy od rządzących?
* * *
Kilka dni temu znaleziono w jakiejś wiosce koło Koszalina dokumenty, wskazujące na to, że poseł PO Stanisław Gawłowski to współpracownik bezpieki, a teraz okazało się, że to są fałszywki. Czyżby było tak,, że urzędnicy najpierw rzucają posądzenia, a potem sprawdzają prawdziwość papierów?
* * *
TVP Szczecin z wielkim hukiem wprowadzała nową ramówkę, która teraz wygląda jak klasyczna powtórka z rozrywki. Rano nadawana jest godzinna powtórka popołudniowego programu z dnia poprzedniego, co jest raczej zabawne. Przynajmniej dla mnie!

M. Kwiatkowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Bar mleczny
2016-04-01 07:46:22
Jaki prezes tv (miernota) taka telewizja, nawet regionalna. Amen
Czytelnik
2016-03-28 10:12:32
Bałaban - zatrudniony na US, a nie leming? Toż to szok!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ