piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (25.03.2016)

Chwasty tygodnia (25.03.2016)

Data publikacji: 2016-03-25 10:03
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-01 07:50
Wywietleń: 1153 125844

Poseł Szefernaker - „kapciowy” samego prezesa (nosi mu po Sejmie teczkę) -  stwierdził, że KOD oznacza Klub Obrony Demagogii lub utraconych Dotacji. Potem dodał, że prezydent Duda stoi na straży konstytucji. Najważniejsze to wierzyć w to, co się mówi.
* * *
Odbyła się sesja Rady Miasta Szczecina na temat, czy budować nowy stadion (na miejscu starego) w Szczecinie (opcja klubu i kibiców), czy też modernizować istniejący (opcja władz miasta). Przybył na nią sam prezes PZPN Zbigniew Boniek, który stwierdził, że jest za opcją prezydenta, a jak zacznie się budowa nowego obiektu, to piłkarze nie będą mogli na nim grać minimum dwa lata. W przypadku modernizacji piłkarze będą mogli na nim grać mecze. Prezes klubu Jarosław Mroczek był zawiedziony Bońkiem, jak również architektem z Łodzi, który ma opracować projekt nowego stadionu, bo jego przemówienie było więcej niż mierne. Mroczek, który przegrał ten bój, wydał oświadczenie potępiające policję i straż miejską, że pilnowała protestujących przed Urzędem Miasta kibiców, którzy słyną z tego, że na meczach rzucają petardy i wznoszą chamskie okrzyki (tym razem byli spokojni) za co klub płaci potem kary z pieniędzy podatników (miasta dopłaciło już 26 mln zł do działalności prywatnej spółki, która nie chce powiedzieć ile zarabia na ligowym meczu).
* * *
Andrzej Bałaban profesor Uniwersytetu Szczecińskiego podpisał się - wraz z ośmioma innymi konstytucjonalistami - pod listem poparcia dla decyzji w sprawie niepublikowania orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. TVN 24 dotarło do kilku innych naukowców, którzy stwierdzili, że takiego poparcia nie wyrazili. Bałaban odmówił wypowiedzi w tej sprawie.
* * *
Narodowiec Sylwester Chruszcz, który został posłem z ugrupowania Kukiza, stwierdził, że jego partia przejmie w tym kraju niebawem władzę. Marzenia jak ptaki szybują po niebie - śpiewali niegdyś Trubadurzy
* * *
Krzysztof Jałosiński szef ZCh Police powiedział, że w środę zbiera się rada nadzorcza spółki, która w ramach „dobrej zmiany” zapewne wywali go z pracy. No cóż, facet stworzył dochodową firmę, a teraz pójdzie na zieloną trawkę, bo ma inne poglądy od rządzących?
* * *
Kilka dni temu znaleziono w jakiejś wiosce koło Koszalina dokumenty, wskazujące na to, że poseł PO Stanisław Gawłowski to współpracownik bezpieki, a teraz okazało się, że to są fałszywki. Czyżby było tak,, że urzędnicy najpierw rzucają posądzenia, a potem sprawdzają prawdziwość papierów?
* * *
TVP Szczecin z wielkim hukiem wprowadzała nową ramówkę, która teraz wygląda jak klasyczna powtórka z rozrywki. Rano nadawana jest godzinna powtórka popołudniowego programu z dnia poprzedniego, co jest raczej zabawne. Przynajmniej dla mnie!

M. Kwiatkowski

Komentarze

Bar mleczny
Jaki prezes tv (miernota) taka telewizja, nawet regionalna. Amen
2016-04-01 07:46:22
Czytelnik
Bałaban - zatrudniony na US, a nie leming? Toż to szok!
2016-03-28 10:12:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie