poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (23.08.2019 r.)

Chwasty tygodnia (23.08.2019 r.)

Data publikacji: 2019-08-23 07:00
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-30 01:02
Wywietleń: 1548 409787

Na trasie wyjazdowej ze Szczecina (zjazd z Basenu Górniczego na Dąbie) stoi potężny baner wyborczy europosła Bogusława Liberadzkiego (SLD), który wygrał niedawne wybory do Brukseli. Poseł reklamuje się tam hasłem: „Dotrzymuję słowa”. Panie pośle, niech pan spełni swą obietnicę i baner usunie, bo jeszcze niektórzy pomyślą, że startuje pan do Sejmu i zechcą na pana głosować.

* * *

Poseł Michał Jach (PiS) zna się na służbie zdrowia, rafineriach gazowych i wojskowości. W ciągu jednego wydania Kroniki TVP Szczecin wypowiadał się na wszystkie tematy z tym związane. Na wojskowości być może się zna, ponieważ przez wiele lat był majorem Ludowego Wojska Polskiego, tylko że na stronach internetowych nie wspomina o tym niechlubnym dla niego (jako działacza PiS) fragmencie życiorysu. Trzy dni temu Jach stwierdził, że sprawa hejtującego wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka jest politycznie zakończona, ponieważ ten zrezygnował te stanowiska. Jednym słowem: „Polacy, nic się nie stało”(!?).

* * *

Były szef kibiców Pogoni potem (z przerwą na odsiadkę za jazdę po pijaku) organizator walk MMA oraz koncertów rockowych Marek P. poszukiwany jest listem gończym za wyłudzanie kredytów bankowych. Nie przeznaczał ich jednak na rozwój klubu, ale raczej na swoje potrzeby.

* * *

W miniony poniedziałek w placówce McDonald’s przy ul. Południowej w Szczecinie zabrakło… soli! Naprawdę! Zaskoczeni tym byli nawet pracownicy, którym nie wypadało powiedzieć, co myślą o menedżerze prowadzącym ten punkt.

* * *

Plac Orła Białego zmienia swój wygląd. Wyrzucono z niego samochody, a teraz mieszkańcy znoszą tam stare meble, skrzynki ze sklepów, palety i inne graty, które mają być ozdobą placu. Ciekawe, kto to uprzątnie, jak przyjdzie jesień?

Mirosław KWIATKOWSKI

Komentarze

solniczka
To nie dziennikarstwo śledcze, a zwykłe stwierdzenia faktu, że w lokalu amerykańskiej sieciówki zabrakło soli.
2019-08-23 12:12:32
.
Warto kupić Kurier by dowiedzieć się, że gdzieś zabrakło soli. Solidne dziennikarstwo śledcze. Naprawdę, szacuneczek.
2019-08-23 07:58:48

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie