niedziela, 17 stycznia 2021r.

Chwasty tygodnia (10.01.2020 r.)

Data publikacji: 2020-01-10 09:53
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-10 09:54

Dlaczego deprecjonuje pan pracę dziennikarzy Radia Szczecin i pogardliwie się o nich wypowiada? – zapytał posła Lewicy Dariusza Wieczorka naczelny RS. Wieczorek we wtorek wystąpił w rządowej TVP w programie Danuty Holeckiej, gdzie wyszedł ze spotkania zwycięsko, bo mówił nie to, co prowadząca chciała usłyszeć. Podobnie jak w rozmowie z naczelnym RS.

* * *

Grzegorz Schetyna niekiedy okrutnie mnie wkurza – rzekł kandydujący na szefa PO europoseł Bartosz Arłukowicz. Potem dodał, że uwielbia obalać zarzuty PiS pod swoim adresem.

* * *

Między Warszawą a Łodzią, pod Mszczonowem, zostanie za kilka dni otwarty największy park wodny w Polsce (20 ha), w którym będzie „tylko” dziesięć saun. W szczecińskim aquaparku będzie ich aż osiemnaście, więc z czym do ludzi.

* * *

W Wolińskim Parku Narodowym nie ma od kwietnia ub. roku dyrektora, więc nic dziwnego, że skoro kota nie ma, to myszy harcują. I to jak! Większość przetargów na opracowania naukowe wygrywa spółka „Przyroda” ze Szczecina, której szefem jest żona odwołanego przez ministra środowiska byłego dyrektora parku Wojciecha Zyski. Liczy ona w parku nietoperze, buczynę i drzewa owocowe, a potem za to kasuje po kilkadziesiąt tys. zł. Więcej na ten temat niebawem.

Mirosław KWIATKOWSKI

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ