wtorek, 07 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > We wtorek test wytrzymałości [GALERIA]

We wtorek test wytrzymałości [GALERIA]

We wtorek test wytrzymałości [GALERIA]
Data publikacji: 2017-07-31 18:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:45
Wywietleń: 2478 284350

We wtorek (1 sierpnia) na moście Cłowym w Szczecinie odbędą się próby obciążeniowe remontowanej przeprawy. Przez kilka godzin szesnaście 32-tonowych ciężarówek będzie testować wytrzymałość konstrukcji mostu.

To jedno z ostatnich działań na przeprawie przed jej otwarciem dla ruchu komunikacji miejskiej, pieszych i rowerzystów. Most Cłowy będzie przejezdny od godzin porannych 3 sierpnia.

W poniedziałek (31 lipca) na przeprawie trwały końcowe prace. (ek)

Fot. E. Kubowska

We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA] We wtorek test wytrzymałości [GALERIA]

Komentarze

@ ///////
zdrowe nogi to ty moze i masz ale z lbem gorzej...
2017-08-01 18:32:12
123
@re: No nie wiem ,jakos na debili z bmw nie dziala, dla nich powinny byc wyznaczone odzielne pasy ruchu otoczone betonowymi zaporami
2017-08-01 17:45:46
re: No nie wiem
Jasne, bo barierka zatrzyma jadący autobus...
2017-08-01 10:01:59
paczpan
Doceniam ogromny wysiłek budowlańców ale też proszę nie spieszcie się! ludzie jakoś sobie poradzą przez kilka dni, a ważne jest żeby to wszystko było dobrze zrobione i służyło nam przez lata a nie od poprawki do poprawki! podejrzewam że gdyby nie fatalny stan przyczółków to wszystko by było na czas ale i tak jest dobrze niech ten "Nowy Cłowy" będzie zrobiony jak najlepiej! a nie jak najszybciej!
2017-08-01 07:51:02
Fix
Będzie podświetlony?
2017-08-01 06:57:38
///////
@Sylwia Janik ,jedz do Kopenhagi w szczycie dnia zobaczysz jak wyglada cywilizowane miasto, no ale ty wolisz smog przeciez, tylko o uchodzcach mi tu nie wspominaj bo to juz zdarta płyta, uchodzcy argument na wszystko ....lepiej byc zdrowym rowerzysta niz grubym kierowca heh niektorzy maja drozsze rowery od wielu paserati
2017-07-31 21:13:17
No nie wiem
Przecież tam nie ma barierek ani lamp - ten most nie nadaje się nawet dla komunikacji. A jak kierowca autobusu zasłabnie to wpadnie do rzeki. Kto na to pozwala?
2017-07-31 19:58:25
Sylwia Janik
Pomagać w tej probie będą też wszyscy członkowie Rowerowego Szczecina. Jeśli most się nie zawali znaczy, że jest dobry, jeśli się zawali znaczy ze był doskonały.
2017-07-31 19:44:29