Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Szczeciński Dzień Turystyki [GALERIA]

Data publikacji: 30 września 2019 r. 23:19
Ostatnia aktualizacja: 01 października 2019 r. 15:38
Szczeciński Dzień Turystyki
 

W Teatrze Polskim odbyły się w poniedziałek (30 września) szczecińskie obchody Światowego Dnia Turystyki. Aleksander Doba uhonorowany został Gryfem Turystycznym, a Muzeum Techniki I Komunikacji Certyfikatem ZROT dla Najlepszego Produktu Turystycznego Pomorza Zachodniego. 

Zorganizowane przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację Turystyczną, spółkę Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia przy współpracy z Funduszem Pomerania spotkanie było m.in. okazją do szczególnego uhonorowania Aleksandra Doby oraz Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.

Aleksander Doba otrzymał nadane przez zarząd ZROT wyróżnienie Gryfa Turystycznego dla Ambasadora Turystyki Pomorza Zachodniego, natomiast dyrektor Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie Stanisław Horoszko odebrał Certyfikat ZROT dla Najlepszego Produktu Turystycznego Pomorza Zachodniego.

Spotkanie swoim występem uświetnili aktorzy Teatru Polskiego w Szczecinie Olga Adamska oraz Michał Janicki, którym na fortepianie akompaniował Krzysztof Baranowski.

To było pierwsze z cyklu pięciu spotkań z okazji Światowego Dnia Turystyki, jakie w tym roku ZROT wraz z partnerami organizuje w województwie.

Fot. ZROT
Na zdjęciu: Aleksander Doba z Gryfem Turystycznym
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Turysta
2019-10-01 14:36:16
Pan Doba nie powinien być już niczym uhonorowany. Pokazał, gdzie ma Pomorze zachodnie i jego mieszkańców oddając mandat radnego Sejmiku zanim go objął. Jeszcze bardziej kuriozalne były jego tłumaczenia - że to dlatego że więcej mu zapłacą za udział w telewizyjnym show niż za pracę w Sejmiku.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA