środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Sprawca napadu w Międzyzdrojach zatrzymany

Sprawca napadu w Międzyzdrojach zatrzymany

Sprawca napadu w Międzyzdrojach zatrzymany
Data publikacji: 2017-08-22 10:30
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:24
Wywietleń: 1006 289328

Sprawca napadu na kantor w Międzyzdrojach, który postawił na nogi policję nie tylko w naszym regionie, został schwytany w nocy na terenie województwa wielkopolskiego.

– Dzięki intensywnym działaniom operacyjno-śledczym funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz funkcjonariuszy z województwa wielkopolskiego, mężczyzna który w poniedziałek w Międzyzdrojach dokonał rozboju przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu, został zatrzymany – poinformowała Aleksandra Berenda, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Przypomnijmy, że do napadu doszło w poniedziałek ok. godz. 14 przy pl. Neptuna w Międzyzdrojach. Sprawca sterroryzował pracownika kantoru przedmiotem przypominającym broń. Następnie uciekł z pieniędzmi. Policja zorganizowała obławę. Poszukiwania nie ograniczały się tylko do naszego województwa.

– Funkcjonariusze prowadzący działania, ustalili że sprawca, który dokonał przestępstwa rozboju przemieszcza się w inny rejon Polski. Natychmiast podjęta została współpraca z policją wielkopolską – dodaje Aleksandra Berenda.

Mężczyzna został zatrzymany w nocy na terenie Wielkopolski. Jeszcze we wtorek 18-letni mieszkaniec Opola zostanie przesłuchany w Prokuraturze Rejonowej w Świnoujściu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.

(żan)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Brawo Policja i tak trzymac ! !
Tylko 3-y ? A dac mu minimum 13-cie, by mial czas "na przemyslenie" swojej idiotycznej glupoty !!
2017-08-22 11:00:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”