Niedziela 28 listopada 2021r. 
REKLAMA

Sprawca napadu w Międzyzdrojach zatrzymany

Data publikacji: 2017-08-22 10:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:47
Sprawca napadu w Międzyzdrojach zatrzymany
 

Sprawca napadu na kantor w Międzyzdrojach, który postawił na nogi policję nie tylko w naszym regionie, został schwytany w nocy na terenie województwa wielkopolskiego.

– Dzięki intensywnym działaniom operacyjno-śledczym funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz funkcjonariuszy z województwa wielkopolskiego, mężczyzna który w poniedziałek w Międzyzdrojach dokonał rozboju przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu, został zatrzymany – poinformowała Aleksandra Berenda, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Przypomnijmy, że do napadu doszło w poniedziałek ok. godz. 14 przy pl. Neptuna w Międzyzdrojach. Sprawca sterroryzował pracownika kantoru przedmiotem przypominającym broń. Następnie uciekł z pieniędzmi. Policja zorganizowała obławę. Poszukiwania nie ograniczały się tylko do naszego województwa.

– Funkcjonariusze prowadzący działania, ustalili że sprawca, który dokonał przestępstwa rozboju przemieszcza się w inny rejon Polski. Natychmiast podjęta została współpraca z policją wielkopolską – dodaje Aleksandra Berenda.

Mężczyzna został zatrzymany w nocy na terenie Wielkopolski. Jeszcze we wtorek 18-letni mieszkaniec Opola zostanie przesłuchany w Prokuraturze Rejonowej w Świnoujściu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.

(żan)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Brawo Policja i tak trzymac ! !
2017-08-22 11:00:42
Tylko 3-y ? A dac mu minimum 13-cie, by mial czas "na przemyslenie" swojej idiotycznej glupoty !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ