piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Siedziba PiS obrzucona jajkami

Siedziba PiS obrzucona jajkami

Siedziba PiS obrzucona jajkami
Data publikacji: 2019-10-12 11:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-13 12:22
Wywietleń: 2293 420796

Siedziba PiS w Szczecinie została obrzucona jajkami; policja otrzymała zgłoszenie o takim zdarzeniu – poinformował w sobotę PAP starszy sierżant Paweł Pankau ze szczecińskiej policji.

Na zdjęciach opublikowanych w mediach lokalnych widać ubrudzone jajkami drzwi, fasadę budynku i logo partii.

- Policja otrzymała zgłoszenie o takim zdarzeniu – powiedział PAP starszy sierżant Paweł Pankau. - Prowadzimy obecnie czynności w tej sprawie; ustalana jest kwalifikacja czynu i zabezpieczony został monitoring.

Kamery monitoringu miały zarejestrować mężczyznę, który rzucał jajkami w budynek w piątek krótko przed godziną 23.

(PAP)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

hahaha i tylko tyle?
to ktoś bogaty bo jajka podobno mocno zdrożały...
2019-10-13 12:09:14
Antoni
Piszecie do zwolennika PiSu, że popełnia błędy gramatyczne, bo tacy ludzie na nich głosują, a ja wolę takiego sporadycznie wyborcę niż takiego, który całą swoją złością i nienawiścią obraża człowieka z racji poglądów. Nie napiszę teraz nic oczywistego, ale zastanówcie się zawistni rodacy jakimi Wy jesteście ludźmi. Polityka Was ewidentnie przerasta i nie możecie się pogodzić, że tych "pisiorów" itp. jest ok. dwa razy więcej niż Was. Co innego gdybyście próbowali poprawiać innych w kulturalny sposób czy merytorycznie wymieniać się poglądami, a tu tylko u niemalże każdego zwolennika "widać" emanujacą pianę z ust. Wniosek jest taki, że elokwencją nie grzeszycie, bo chyba inaczej nie można tak tego nazwać?
2019-10-13 11:53:19
Jan
Sami to zlecili, żeby wyjść na tych "pokrzywdzonych"....
2019-10-13 09:02:16
jarosław
Mam rozwolnienie, jaj szkoda.
2019-10-13 07:24:52
Gibson
Ciekawe że zdjęcie jest archiwalne. Kurier nie zawodzi.
2019-10-13 01:15:24
Nie wymagajcie od cdn znajomości polskiej gramatyki
Przecież to pisowiec.
2019-10-12 23:10:16
czytam
Rzucajcie jajami / najlepiej swoimi ? /.Na nic więcej Was nie stać !
2019-10-12 21:57:23
NIE wierze
NPRAWDE pozbyl sie jaj????? a moze to byly "migdalki" tylko kamera cosik byla ustawiona za bardzo do "przodu"!!!
2019-10-12 21:56:43
Wojtek
Goscinna: można być prostym i rozsądnym człowiekiem choćby po przeczytaniu 1 książki, ale można być też prostakiem po przeczytaniu 1000 książek....
2019-10-12 21:28:57
Lwów
Merytoryka koalicji
2019-10-12 21:15:41
POKONYWANI Spadochroniarze
W KOLEJNEJ akcji...!
2019-10-12 21:12:58
goscinna
Ciekawe ile książek przeczytali wyborcy PiS-u? Czy tylko gazetki z supermarketów? Ale jaki Gliński tacy wyborcy...
2019-10-12 20:56:51
gosicnna
@cdn, "pis" po polsku - akord
2019-10-12 20:54:09
@ cdn
PISzemy akord!!! Nie akort... Jaka partia taki elektorat :)))
2019-10-12 18:49:34
guciu
Jajcarze jajami!?
2019-10-12 18:03:03
Proste
Suweren ma dosyć tych pseudorządów
2019-10-12 17:57:39
krotko
NAWET JAK TYcH Kodziarzy zlapia zostana uniewinnieni /wedlug slow s.n/walcza bowiem oni z ''rezimem kaczora'' rozne justicie nie wypowiedzialy sie po slowach drogiego s.n
2019-10-12 17:51:11
cdn
ostatni akort upadku kodziarzy
2019-10-12 16:52:39
jj
Wyznawca PO realizował hasło z bilbordów p. Kidawy Błońskiej o miłości .
2019-10-12 16:33:23
Waldi
Ciagnie jajo do Joja.
2019-10-12 16:24:35
Wow
Rzucał jajami? W drzwi i logo? To jakiś protest? Wow. Ale kozak. Mistrz intelektu.
2019-10-12 15:42:42
Wojtek
To oczywiście rzucają sami demokraci i obrońcy Konstytucji, przejęci złotymi myślami przewodnimi posła Neumana, demokraty jakiego swiat nie widział:)
2019-10-12 14:44:09
Obywatel normalny
Zgadzam sie szkoda jaj Oni przeminą jak dzisiejsza jesienna pogoda. W końcu wyjdzie słońce
2019-10-12 14:28:54
Dirka
A czy to pierwszy raz przydarzyło się szczecińskiemu PiSowi? Mogli już przywyknąć przez te cztery lata.
2019-10-12 13:58:32
Kodowiec
Rzucali w plakaty Magdy Filiks, która wisi nod siedzibą PiS. Tylko nie dorzucili. Wielka mi afera
2019-10-12 13:48:52
Antoni
Nie wiem co tu chwalić. Takim pisaniem wyrażacie pochwałę dl łamania prawa. Polityka polityką ale nie dajcie, żeby ta polityka Wami zawładnęła. Rozsądku, rodacy. Jakby to spotkało siedzibę PO, to tak samo bym napisał, dla jasności.
2019-10-12 13:20:14
Do obywatelskich
Jakie elity, taka kultura.
2019-10-12 13:12:52
krótko
Jakie rządy taka zapłata