Poniedziałek 06 lutego 2023r. 
REKLAMA

Brudziński: Nasi kandydaci wykonali tytaniczną pracę

Data publikacji: 2019-10-11 17:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-12 22:09
Brudziński: Nasi kandydaci wykonali tytaniczną pracę
 

Prawo i Sprawiedliwość podsumowuje w Szczecinie kampanię wyborczą do parlamentu. Szef sztabu wyborczego tej partii Joachim Brudziński podziękował w piątek (11 października) wszystkim za zaangażowanie i wsparł kandydatów ubiegających się o mandat w wyborach do Sejmu i Senatu z list PiS w województwie zachodniopomorskim. Zaapelował również do wszystkich Polaków, aby wzięli udział w niedzielnych wyborach.

- Jeszcze nie kończymy kampanii, do północy będziemy pokornie zabiegać o głosy wszystkich mieszkańców z zarówno pięknego Szczecina jak i całego województwa - zapowiedział Joachim Brudziński. - Zachęcamy Polaków do udziału w wyborach, aby ten dzień uczynić świętem demokracji.

Szef sztabu wyborczego PiS nie krył zadowolenia z pracy jaką wykonali, podczas trwania kampanii, kandydaci tej partii w województwie zachodniopomorskim.

- Jestem bardzo zbudowany tym, że w niełatwym dla Prawa i Sprawiedliwości okręgu nasi kandydaci z ministrem Markiem Gróbarczykiem na czele, wykonali tak tytaniczną pracę. - podkreślił.

Europoseł odniósł się również do postanowienia sądu nakazującego ministrowi gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej sprostować zamieszczone na Twitterze słowa o tym, że poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras zniszczył stocznię.

- To pokazuje, jak wiele jeszcze jest do zrobienia, aby w Polsce można było mówić prawdę i nie być za nią karanym - zaznaczył Brudziński. - Okazuje się, że za sytuację, jaka dotknęła Stocznię Szczecińską, po rządach naszych oponentów, z ciętymi na złom najnowocześniejszymi ciągami technologicznymi, z inwestorami z Kataru czy posadowieniem na terenach stoczniowych jednego z dyskontów spożywczych, nie ma odpowiedzialnych i winnych.

(KK)

Fot. Kamil Krukowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Do - Lamiglowki...
2019-10-12 21:58:13
A moze "rozwiazanie" wyglada tak: My nie ruszymy Was - jak Wy nie ruszycie Nas ??
HISTORIA
2019-10-12 21:15:46
Kiedys KTOS w TVP powiedzial: " bylismy nad przepascia ale potem dalismy KROK naprzod!!!" teraz jest podobnie - UWAZAJMY na KOGO glosujecie,bo bedziecie sami sobie winni...)
guciu
2019-10-12 19:38:51
Okręt mój płynie dalej serce choć popękane jestem i Mnie niema serce moje chce bić...hm Kat.!?
@do @ Gucio, @Do... szakala
2019-10-12 17:03:18
Mieliście szansę milczeć i tylko wyglądać na idiotów, a tak, odezwaliście się i rozwialiście wszelkie wątpliwości.👎👎👎
Łamigłówka pokornego Brudzińskiego.
2019-10-12 09:45:13
Panie Brudziński rozumiem pana ,że zabiega pan pokornie o głosy wyborców. To jest jasne. Ale nie rozumiem , dlaczego pan swoimi decyzjami personalnymi w spółkach i urzędach państwowych finansuje skrajne lewactwo pozwalając im zarabiać wielką kasę. Z Gróbarczykiem i Szałabawką prowadzi pan szkodliwą dla Polski politykę wpierania finansowego przeciwników politycznych. No właśnie , czy to są dla pana przeciwnicy ? Zaczynam mieć wątpliwości.
Czy mógłbym
2019-10-12 09:06:54
prosić o wskazanie JEDNEJ RZECZY, którą pozytywnie załatwiła kandydatka na senatorkę?
Antoni, ależ to proste...
2019-10-12 04:43:45
PiS jak wygra, to znaczy że sobie pomógł.
Do... szakala
2019-10-12 00:02:27
Krzyzyki na droge... i to w znacznie wiekszej ilosci - to se PO-stawcie Swoim za-KOD-owanym i juz POKO-nywanym !!! !!! !!!
do @ Gucio
2019-10-11 23:50:14
- już jedna PO_j--na i Nowoczesna kupowała kapustę, ty baranie kupujesz pietruszkę!
szakal
2019-10-11 23:12:44
pamiętajcie koledzy przy głosowaniu - żebyśmy mieli większość konstytucyjną musimy stawiać krzyżyki przy dwóch lub trzech nazwiskach na naszej PiS-owskiej liście.Tylko w ten sposób obronimy Polskę.
Odnosnie 4-ch ostatnich slow textu
2019-10-11 22:56:01
Panie Brudzinski a dlaczego po 4-latach Rzadu Partii Prawicowych: nie ma od-PO-wiedzialnych i Winnych... i za to co sie stalo z byla Stocznia im. A. Warskiego w Szczecinie ????
Myśl
2019-10-11 22:53:22
PIS zniszczyło służbę cywilną, Trybunał Konstytucyjny, szkolnictwo, trójpodział władzy, itd. PIS upartyjniło służby ochrony państwa, prokuraturę, media publiczne, itd. Kończy upartyjniać sądownictwo. PIS chroni rodzinę przez zabranie dotacji do Niebieskiej linii dla ofiar przemocy domowej, chroni dzieci przez zabranie dotacji do telefonu zaufania dla dzieci. PIS poróżnił społeczeństwo i rozbudza nienawiść jednych ludzi do drugich. PIS chce wymienić elity na nowe i 'stare' ukarać. Tak zrobili komuniści po wojnie. Pochodzący z tych nowych elit prokuratorzy i sędziowie skazywali ówczesnych 'wrogów' komunizmu i władzy Związku Sowieckiego na śmierć. PIS chce zniszczyć resztkę wolnych mediów. PIS chce władzy centralnej i marginalizowania samorządów. Można jeszcze długo wymieniać. Dzięki koniunkturze gospodarczej i skorzystaniu z Jednolitego Pliku Kontrolnego (rozwiązaniu rządzu PO-PSL, przeciwko któremu PIS głosowało) PIS mogło rozdać ludziom trochę grosza z pieniędzy publicznych, co przysporzyło im zwolenników, którzy w ciemno na nich zagłosują.
Gucio
2019-10-11 22:27:07
Taaaa PiS dał to, dał tamto, a pietruszka w sklepie po 17 zł. Ludzie zastanówcie się. Mi i wielu ludziom PiS nic nie dał, a my płacimy za to rozdawnictwo. Jedna wielka obłuda.
teść pasierba
2019-10-11 22:18:13
- w poniedziałek 14-go wszystkie partie (!!!) ogłoszą iż "odniosły sukces". Zapiszcie sobie to i podkreślcie wężykiem. Nawet towarzysze i ćpuny będą się cieszyć z "odebrania głosów PiS-owi", nie wszystkim będzie dana okzja rządzić krajem, jedni ją już mieli i sp..li, a inni jeszcze nie dorośli.... Wygra PiS stawiając pytanie; "czy żyje się wam lepiej niż przed 4-ma laty?", poza "ub-watelami" i sędzami (niektórymi) odpowiedź jest- tak.
do PO_przedniej ruskiej onucy (Ktos)
2019-10-11 21:52:52
- ogonki koza zjadła?
Wyborca
2019-10-11 21:45:17
"Brawo PIS 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 5-Praktycznie zlikwidował bezrobocie, które obecnie jest na poziomie około 2% 6-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 7-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 8-Przytrzasnął lepie rączki oszustom i Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 22 miliardów złotych. 10-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! 11. przyznał 500+ emerytom. 12. dobry start , program na początek roku szkolnego dla dzieci 13. zwolnił młodzież z podatku dochodowego PIT BRAWO !!!" 1. 500zł na dziecko ale jakim kosztem - zlikwidowane refundacje na leki, zlikwidowane dofinansowane leczenie nowotworów i tak można sporo wymieniać zaledwie w samej służbie zdrowia 2. przywrócony wiek a dla dzisiejszych czterdziestolatków widmo głodowej emerytury 3 i 4 ok, 5 - jakie zlikwidowanie bezrobocia? Nie ma ludzi do pracy. Firmy się zamykają, bo nei ma obsady np. fabryka Wedla. Chwilowo jeszcze nas ratują Ukraińcy. 6. leki darmowe dla seniorów a dla osób np. po przeszczepach lub w trakcie leczenia nowotworów zabrane refundacje 7. wybudowane jakieś 80, lepiej gdyby cicho siedzieli w tym temacie ;), 8. tak naprawdę VAT jest zamrożony na koncie dla przedsiębiorcy. Państwo obraca sobie pieniędzmi, które faktycznie nie jest jego. Przedsiębiorca swoich pieniędzy nie może ruszyć. Przywłaszczenie nazywa się teraz zyskiem budżetu. Nie ważne, że chwilowym.10. gdzie to rozpędzenie gospodarki? To, że jest coraz drożej to rozpędzenie? 11. ok 500 i to tak mało przy tej drożyźnie i zabraniu refundacji w lekach 12. ten dobry start to ledwo na plecak dobrej jakości wystarcza, dokłada się i tak dwa razy tyle 13. zwolnił młodzież, która i tak się do pracy nie garnie ;) Do tego: - codzienna mowa nienawiści - niszczenie sądów i sędziów, hejt w Ministerstwie Sprawiedliwości - - katastrofalna reforma edukacji, poniżanie nauczycieli - miliony przekazane Rydzykowi] - traktowanie osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą na równi tzn. przedsiębiorcy mający roczne milionowe obroty a osoby samozatrudnione. Tych drugich ZUS wykańcza. - bardzo mocno odczuwalny wzrost cen - przepuszczanie pieniędzy podatników na prywatne loty - propaganda na niespotykaną skale w mediach podporządkowanych władzy - ustawy pisane na kolanie - skandaliczne prowadzenie obrad sejmu, Komisji Jak to mówłi św. pamięci ojciec braci Kaczyńskich "Niech Bóg chroni Polskę przed moimi synami"
łagodny kolo...- prosi o odpowiedź od zaślepionych pis-em
2019-10-11 21:41:38
No dobrze , spróbujmy spokojnie ; ktoś nazwał mnie " drugim sortem " , kazał "zamknąć mordę " , wciął miliony drzew , nie podpisał paktu klimatycznego . Ktoś oskarżył mnie o zamordowanie 96 osób , nazwał moje dziecko "pomyłką z bruzdą " , świętował urodziny Hitlera , krył księży pedofilów . Ktoś odmówił aborcji choć mam do tego prawo , ktoś uderzył mnie w twarz bo tak chciał wyrazić swoje przekonania . Ktoś nazwał mnie "tęczową zarazą " , ktoś z moich pieniędzy funduje sobie loty HEAD do domu , upamiętnia morderców żydów którym udało się uciec z obozu . Ktoś wypłacił sobie nagrody "bo mu się należały" i jeszcze kłamie , że je zwrócił , nie rozlicza się z firmy "Srebrna" , a innych trzyma w areszcie "wydobywczym" . Ktoś wmawiał Polakom , że "Polska w ruinie" i "wystarczy nie kraść ' , dąży do zmiany Konstytucji i polexitu i bez referendum . Ktoś mnie opluł za serduszko WOSP , bo Owsiak to na pewno złodziej .... Czy rzeczywiście są to ludzie " neutralni , tolerancyjni z którymi można prowadzić rzeczową dyskusję popartą faktami , danymi i liczbami " ? A jeśli nie , to co mam do nich czuć , co myśleć i jak ich nazwać ? Ktoś rujnuje mój kraj a według Ciebie nie wolno mi krzyczeć ...
odpowiem na tylko jedną tezę :Tylko wygrana PIS !!! BRAWO PIS
2019-10-11 21:36:40
Cały świat odchodzi od węgla, ale prezes zbawca ciemnoty, który nigdzie w świecie nie był i nie ma pojęcia o gospodarce, zdecydował że stawiamy na wungiel. Cały świat łapie się za głowy, ale tutejsi 'spece' wiedzą lepiej! Ale najlepsze jest to że ten wungiel importują! Geniusze.. Ale czego się spodziewać po partii, której głownym elektoratem jest patologia, ciemnota, nieroby, nieudacznicy życiowi, prymitywy, nieroby. Cała śmietanka towarzyska i elita społeczeństwa
piter
2019-10-11 21:31:29
Jacyna do Senatu, Nitras do paki ;-)
Ktos
2019-10-11 21:24:06
Dwa zera
Tylko wygrana PIS !!! BRAWO PIS
2019-10-11 21:17:47
Brawo PIS 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 5-Praktycznie zlikwidował bezrobocie, które obecnie jest na poziomie około 2% 6-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 7-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 8-Przytrzasnął lepie rączki oszustom i Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 22 miliardów złotych. 10-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! 11. przyznał 500+ emerytom. 12. dobry start , program na początek roku szkolnego dla dzieci 13. zwolnił młodzież z podatku dochodowego PIT BRAWO !!!
Szczecin,Polska
2019-10-11 21:02:53
Prawda jest taka,że Jarek wejdzie do sejmu jak wilk do zagrody.Nie ma miejsca na niemieckie koalicje i inne zlepki postkomunistów z kod.
ciężka orka na ugorze
2019-10-11 20:31:25
Teren najtrudniejszy w Polsce. Najniższy poziom edukacji, największa przestępczość. Jeszcze kilku pokoleń potrzeba.
hej tam cwaniaki !
2019-10-11 20:28:05
W zach.-pom. pewnie wygracie / glosami starych komunistów / - bez obaw stołki Wasze! / KOMUCHY !/
Do nawiedzonego Antoniego...
2019-10-11 20:22:29
Odpowiedz na wcześniejszy zarzut PISI Trollu :))
Antoni
2019-10-11 19:16:15
Niesamowicie stronniczy reportaż Skórzyńskiego dla Faktów TVN. Proszę obejrzeć i zobaczyć jak TVN steruje głosami.
Kratos
2019-10-11 18:50:36
Tytaniczną pracę? A jakaż to była tytaniczna praca? Obklejenie lamp przez sztab kandydata? Bo w trasie ani razu nie widziałem żadnego pisiora osobiscie. Owszem, wóz Grôbarczyka gdzieś tam kursował, na dożynkach w pewnej wsi widziałem Kosmala, ale to kandydat do Senatu, wiec inna bajka. Prawda jest taka, ze kandydaci PiS są tak aroganccy, tak pewni zwycięstwa, ze po chusteczkę mają wychodzić na ulice? Dno i dziesięć metrów mułu.
śmieszne
2019-10-11 18:37:14
Śmieszą mnie te zdjęcia na bilbordach obrobione w Photoshopie Nawet Terlecki wygląda super a Jacyna jak z liceum.
adwocem przegranego procesu z Nitrasem
2019-10-11 18:09:19
Teraz PIsmatołki przeciągną apelację tak długo, jak się da - byle tylko przed wyborami nie było rozstrzygnięcia wymuszającego przyznanie się do kłamstwa i publikację przeprosin. A po wyborach to będą mieć to w dudzie. Czy takiej Polski chcemy ???
Myślę ,że po 13.X.2019. to nas czeka....jak nie ruszymy dudy z kanapy!!!
2019-10-11 17:58:25
JAK TO BYŁO ZA ADOLFA I CZY TERAZ NIE JEST BARDZO PODOBNIE? 1. Problem w tym, że KACZYŃSKI NAPRAWDĘ IDZIE W ŚLADY HITLERA! Demokratyczne wybory (głosami sfrustrowanych i zniechęconych, ale nie większości społeczeństwa) wywindowały do władzy ludzi obiecujących "dobrą zmianę". 2. Władza została skupiona w ręku jednostki - przy pozorach parlamentaryzmu i praworządności. 3. Wola ludu stała się pretekstem do wprowadzania szybkich rozwiązań systemowych (stanęła ponad prawem). 4. Zapanował kult wodza - nieomylnego, wielkiego stratega, troszczącego się o dolę prostego ludu. 5. Struktury demokratycznego państwa prawa zostały podporządkowane władzy (w tym prokuratura i sądownictwo). 6. Prawa mniejszości (etnicznych, seksualnych, politycznych etc.) przestały być szanowane, a przedstawiciele tych mniejszości stali się obiektem pogardy i represji. 7. Opozycja straciła prawo głosu. 8. Przeciwnicy i krytycy "zmiany" i przełomu uznawani byli za wrogów i ludzi, których należy usunąć z drogi. 9. Stworzony został system, w którym szansę na robienie kariery otrzymały jednostki mierne, intelektualnie ostające od przywódców, lecz wierne i fanatyczne. 10. Odwoływano się do retoryki narodowej, ze wskazaniem na "wolę ludu". 11. Społeczeństwo miało tworzyć monolit kierujący się tymi samymi wartościami (niechęć i agresja wobec jednostek czy grup odstających od "słusznego" schematu). 12. Państwo przejęło kontrolę nad życiem jednostki (stosując indoktrynację - od najmłodszych lat, inwigilację i rozbudowując aparat propagandy). 13. Narodowi socjaliści (tak tak, ci od Hitlera) postawili sobie za cel wyniszczenie wykształconego jeszcze w czasach cesarstwa systemu sądowniczego, opierającego się na zasadzie niezawisłości sędziowskiej. Jednym z pierwszych kroków podjętych przez nazistów była likwidacja dotychczasowej polityki kadrowej w sądownictwie. Od 1933 r. to nie prezesi sądów i sędziowie rozdzielali między siebie poszczególne zadania i funkcje, ale o nominacjach sędziowskich decydował minister sprawiedliwości. Nowa ustawa o urzędnikach państwowych nadawała ministrowi sprawiedliwości przywilej kierowania nieposłusznych lub podejrzanych politycznie sędziów na emeryturę. Miejsce „starych" sędziów zajmowali bardzo młodzi członkowie NSDAP. __ Joseph Goebbels, przemówienie do sędziów 24.7.1934: „Silne państwo musi mieć możliwość usuwania nienadających się urzędników. Odnosi się to również do sędziów. Koncepcja nieusuwalności sędziów zrodziła sie w obcym świecie intelektualistów, w świecie wrogim Narodowi!”
Zako
2019-10-11 17:50:25
Tak, Panie Brudziński. Wiemy, że chcecie przebudować sądownictwo na potrzeby PIS+ tak, by wydawały postanowienia, wyroki tylko po Waszej myśli. Podobnie chcecie zrobić z resztą jeszcze niezależnych od Was mediów, zlikwidować wolność wypowiedzi - ma być jak my (PIS+) chcemy.
Nie jest mi obojetne
2019-10-11 17:48:25
Nie zaglosuje na pis!
@Antoni
2019-10-11 17:44:53
Obyś kleksa w majty nie zrobił ...będziesz miał kasę na drugi fotelik dla rozwrzeszczanego "bąbelka" za kasę innych na to pracujących .. To chyba powód do dumy ?? Sporo razy "wypróżniłeś" się na tym forum więc partia zapłaci..., a że innym zabierze i można by to było lepiej wykorzystać ,przecież takich i tobie podobnych to nie obchodzi prawda ??
Waldi
2019-10-11 17:42:12
Moze i wygra,ale nie inteligencją.
Antoni
2019-10-11 17:09:59
Brawo! Jedziemy z nimi w niedzielę. Jest tylko jedno pytanie, czy PiS wygra zwykłą większością czy większością konstytucyjną?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA