wtorek, 26 marca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Rozkładane fotele od WOŚP dla szpitala

Rozkładane fotele od WOŚP dla szpitala

Rozkładane fotele od WOŚP dla szpitala
Data publikacji: 2018-12-11 18:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-01 22:19
Wywietleń: 4856 366271

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała we wtorek (11 grudnia) oddziałom dziecięcym Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie 40 nowych, rozkładanych foteli. Będą z nich mogli korzystać rodzice i opiekunowie przebywający ze swoimi pociechami w szpitalu.

Fotele zostały już ustawione w salach chorych i są do dyspozycji rodziców.

- W ciągu dnia służą do siedzenia – zamiast niewygodnych twardych krzeseł - mówi Natalia Andruczyk, rzecznik Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. - W nocy z łatwością można je rozłożyć i wykorzystać do spania. Fotele mają kółka, dzięki czemu z łatwością można je przemieszczać między salami chorych w zależności od obłożenia oddziału.

(g)

Fot. SPWSZ

 

Rozkładane fotele od WOŚP dla szpitala

Komentarze

Mama
Fajnie że coś robią. Fotele wygodne Ale nie do spania a szkoda .. lepiej spać na karimacie na podłodze
2019-01-01 22:13:16
Obawa
Brawo Wosp ! Oby tylko nie znalazł się zaraz jakiś "sterylny ktoś", kto stwierdzi, że fotele mają niedostosowana tapicerkę do utrzymania w czystosci i sa źródłem bakterii i innych patogenow. Wtedy szybko ktoś chętny się znajdzie i zabierze . . . Obym się mylila.
2018-12-14 09:25:36
Aga
Brawo sztab WOŚP, brawo Jurek! Jesteście WIELCY! Dziękujemy:)
2018-12-12 21:25:09
@@doGościa
Piszesz:"...Owsiak "robi wiecej" jak obecny Rzad...." To oczywista oczywistość! Nie musisz nam przypominać. Lepiej zrób rachunek sumienia i napisz czego wasz nierzad nie zrobił a naobiecywał!
2018-12-12 20:00:22
Do... Goscia
Czyli jak ten Wasz Owsiak "robi wiecej" jak obecny Rzad... no to nic prostrzego jak Owsiaka "do rzadzenia" - a Rzad do dadatkowego "zbierania Pieniedzy" na Pomoc dla Sluzby Zdrowia - gdzie o Pieniadzach Podatnikow na ten Cel juz nie wspomne !! A te Owsiakowe Czerwone Fotele, to tak samo sie "rozkladaja"... jak tonacy PO-stkomunisci od 3 lat - gdzie w wiekszosci i tak sa juz "PO-dtopieni" !! A wogole to obecny Rzad, juz dawno powinien zabronic Owsiakowi Bogacenia sie w "ten s-PO-sob"... otwierajac Specjalne Konto Bankowe... dla tych Osob, ktorzy ewentualnie Uznaja taka dodatkowa potrzebe...!!
2018-12-12 17:51:49
@obserwator
a kogo Ty interesujesz?
2018-12-12 11:21:17
Gość
Jadem pluja cico sami nic nie dali brawo WOSP jestescie wielcy a wy przwciwnicy Owsiaka obyscie nigdy nie mudieki korzystac ze sprzetu zakupionego przes WOSPbo co wtedy powiecie ze dzięki temu zlodziejowi wasze dziecko ma szense na zycie?!pomyslcie zanim zaczniecie krytykowac bo jeszcze zadna kadencja rzadzacych nie zrobila tyle dla chorych dzieci i seniorow co Owsiak
2018-12-12 09:16:41
123
@Do - capa... itp...:pomylilo ci sie z haraczem pincetplus, ile dostales za ten wpis -2zł czy 20 rubli? czy do bota piszę?Skokami sie zainteresuj, a w niedziele nie zapomnij oddac naleznego datku dla panstwa watykan,zycie w biedzie kosztuje.
2018-12-12 09:03:23
Megi
Oj .... Spalam 2 noce przy łóżku córki na podłodze w sali gdzie miejsca nie było na nic a ile razy z tzw buta w nocy od pielęgniarki dostałam pomimo tego że spalam praktycznie pod łóżkiem córki i ona wiedziała że tam jestem. Prawda kto nie był z dzieckiem ten nie wie o co chodzi.... Całym sercem jestem za WOŚP!!!!!
2018-12-12 08:51:25
obserwator
kogo to interesuje
2018-12-12 08:04:11
Cap kościelny do@do capa...itp
Piszesz:"... S-PO-LKA Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia (ZOO) ..." ZOO to macie w kaczejspółce-bardzo ograniczonej!!!
2018-12-12 06:45:59
Do - capa... itp...
A jak ten Wasz Jurek jako S-PO-LKA Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia (ZOO) PO-dzielili ten Caly zebrany Dochod - bo "Fama chodzi" ze na: Moje, Twoje i Nasze...???
2018-12-12 00:44:25
Marciocha
Wielkie brawa dla WOŚP!!!😍Jurek jesteś wielki😘
2018-12-11 23:20:21
Ada
Brawo. Kto z dzieckiem małym w szpitalu nie był -to nie zrozumie. Na podłodze w szpitalu... katasrofa
2018-12-11 23:19:09
Basik
Juz tyle WOŚP zrobila dla ludzi ... BRAWO ... jesteśmy z Was dumni 💖❤💓
2018-12-11 22:27:02
Marcha
Brawo Jurku. Jesteś wielki. Macie wielkie serca dla potrzebujących ludzi.Tak trzymać. Tego mi brakowało gdy leżałam z dzieckiem w szpitalu. Wośp ❤
2018-12-11 20:59:48
321
@capie-bo oni maja tez biznesy noclegowe wiec nie moga dzialac na swoja niekorzysc :) w Szczecinie jest taki domek pana alberta nawet, niestety do katedry daleko:)ciekawe ile osob w takim przybytku na codzien pije i uprawia nierzad buhahha
2018-12-11 19:56:52
cap kościelny
Ani kaczy "ojciec" toruński ze swoją tubą ani cała kacza kanapa zwana "partią" nigdy na taki dar nie zdecydowali się...Nawet nigdy nie wpadli na taki pomysł, aby pomóc strapionym.Jurku, dziękujemy Tobie i całej ekipie WOŚP!
2018-12-11 19:44:39
123
Czy wylewający co roku szambo na wośp tez chętnie korzystaja z tych łózek ? był taki fajny obraz pacjent w szpitalu ,wszedzie serduszka a w tv owsiak-i komentarz pacjenta-znowu ten złodziej, tak to jest w tym chorym kraju