Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Regionalne obchody Dnia Pracownika Socjalnego [GALERIA]

Data publikacji: 2019-11-25 19:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-26 14:24
Regionalne obchody Dnia Pracownika Socjalnego
Fot. UMWZ  

Swoje święto obchodzą 21 listopada, a w poniedziałek (25 listopada) spotkali się na Zachodniopomorskich Obchodach Dnia Pracownika Socjalnego. W trakcie gali w Operze na Zamku w Szczecinie przedstawiono zwycięzców konkursu „Liderzy Służb Społecznych”.

Kadra jednostek organizacyjnych pomocy społecznej w naszym województwie liczy ponad 6,5 tys. osób. Celem marszałkowskiego konkursu jest uhonorowanie pracowników socjalnych wyróżniających się zaangażowaniem, nowatorskim podejściem do wykonywanych obowiązków, upowszechnianiem pozytywnego wizerunku pracowników służb społecznych. Nagrody zostały wręczone w czterech kategoriach: Lider pracy socjalnej (dla pracowników socjalnych), Lider wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej (dla asystentów rodziny i koordynatorów pieczy zastępczej), Lider zarządzania (dla kierowników jednostek pomocy społecznej) oraz Lider pomocy społecznej.

Tytuł Lidera pracy socjalnej przyznano Ewie Lubierskiej, wyróżnienia w tej kategorii odebrali Aneta Jasiulek i Tomasz Jagodziński. Liderem wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej została Adrianna Steczyszyn, Liderem pomocy społecznej - Halina Michalak, Liderem zarządzania - Beata Karlińska. Laureaci konkursu marszałka otrzymali nagrody finansowe.

(gan)

Fot. UMWZ

Na zdjęciu: Nagrody wręczali marszałek Olgierd Geblewicz oraz członkini zarządu województwa Anna Bańkowska.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Wawrzek
2019-11-26 13:59:08
Pracownicy socjalni mają się świetnie- na ich apanaże idzie 65-75% środków przeznaczonych na pomoc społeczną, gorzej z bytem tych, którym pomoc ma służyć niektórych ci urzędnicy nie zauważają. Znaczna część środków jest zagospodarowywana wśród swoich. Samorządy zostały wynaturzone do niewyobrażalnej formy pasożytnictwa na Narodzie. Teraz Sorosze i kumple będą znowu chłodzić gospodarkę by Naród znowu zastraszyć i upodlić. A tu się przyznaje ordery za to co jest w obowiązku Urzędnika.
Leszek D.
2019-11-26 08:53:29
Za co nagrody? Za to ze ludzie czekaja na pomoc socjalna a MOPR nic nie robi? Za to ze nie ma DPS? Dziwny kraj nagrody za zla prace....za zla prace nagrody a ci co chca pracowac dobrze to wyemigruja
Szczecinscy Podatnicy
2019-11-25 21:41:45
Nie dosc ze wydaja... Nasze Podatkowe Pieniadze, to jeszcze nalezaly im sie dodatkowe Nagrody Pieniezne PO 2 500 zlotych na Osobe ??? A z jakiego to Funduszu...czy Funduszy...???
?
2019-11-25 21:23:16
Członkini, naprawdę?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ