czwartek, 09 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone

Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone [GALERIA]

Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone
Data publikacji: 2019-11-21 17:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-28 02:02
Wywietleń: 2639 429110

W czwartek 21 listopada przypada Dzień Pracownika Socjalnego. W podziękowaniu dla tych, którzy w Szczecinie w sferze społecznej przy zadaniach miejskich z tego zakresu pracują, przygotowano uroczystość w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. 

Podczas spotkania Piotr Krzystek, prezydent Szczecina oraz jego zastępca Krzysztof Soska wręczyli pracownikom miejskich jednostek nagrody za wyjątkową pracę i szczególne osiągnięcia. Przyznano je w trzech kategoriach: działania na rzecz osób i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, działania na rzecz pieczy zastępczej oraz działania na rzecz podnoszenia jakości usług i sprawnego funkcjonowania jednostek organizacyjnych realizujących zadania z zakresu polityki społecznej. Otrzymało je łącznie 31 osób pracujących w placówkach pomocy i wsparcia.

- Wykonujecie państwo niezwykle ważną i odpowiedzialną rolę - mówił Krzysztof Soska. - Właśnie ta odpowiedzialność, która wynika z tego, że jesteście najbliżej ludzkich spraw powoduje, że wasza praca jest tak ważna, tak istotna dla zadań realizowanych przez samorząd. Myślę, że takim trudnym dowodem tej sytuacji jest także to, co się wydarzyło w poniedziałek, tragedia związana ze śmiercią dwóch chłopców. To jest tylko przejaw tego, że ta odpowiedzialność nawet w sytuacji, gdy nie mamy realnego wpływu na to, co się dzieje, ona na nas tak czy inaczej w jakiś sposób ciąży. Na co dzień zajmujecie się sprawami czasem bardzo trudnymi, dotyczącymi mieszkańców naszego miasta, osobami niepełnosprawnymi, starszymi, każda z nich to wyzwanie. Chcielibyśmy bardzo wyraźnie powiedzieć, że wasza praca jest dostrzegana, szanowana i doceniana.

Dodatkowo Wyróżnieniem Prezydenta Miasta jak co roku uhonorowana została organizacja pozarządowa, której aktywność stanowi istotne wsparcie dla działań podejmowanych przez gminę na rzecz najbardziej potrzebujących. Tym razem doceniono w ten sposób Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża.

(gan)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone Dzień Pracownika Socjalnego. Nagrody i wyróżnienia wręczone

Komentarze

0p dps
A o opiekunach osób starszych pracujących w DPS ktoś pamięta... Oni nigdy nie zasługują na nagrody Pana Prezydenta...??? Smutne ale prawdziwe😥
2019-11-27 23:49:56
?
A co się dzieje z byłą dyrektorką odpowiedniego wydziału w UM, bo coś media milczą?
2019-11-22 11:32:12
Podziwiam i życzę sukcesów..., bo kasy nie ma - wydana na 500 dla podopiecznych....
Brawo!! za tą podłą robotę i samozaparcie wśród tych obszczanych bram, gróźb i zachlanych patoli...
2019-11-21 19:50:20

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie