Poniedziałek, 04 marca 2024 r. 
REKLAMA

Przyjadą na Dni Morza i nakarmią. Wygraj bony na jedzenie!

Data publikacji: 11 czerwca 2019 r. 13:28
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:42
Przyjadą na Dni Morza i nakarmią. Wygraj bony na jedzenie!
 

Po raz kolejny Łasztownia kusić będzie zapachami w trakcie Dni Morza, które odbędą się już w ten weekend. Na szczecińskiej wyspie stanie kilkadziesiąt restauracji na kółkach, które zapewnią mieszkańcom Szczecina kulinarną podróż dookoła świata.

– Kto lubi morze i piękne żaglowce, przybywa na szczecińskie Dni Morza. A kto chce przy okazji zjeść coś pysznego i fajnie się bawić odwiedza Festiwal Smaków Food Trucków w ramach tej kultowej imprezy! – zachęcają organizatorzy.

Lato to zdecydowanie sezon dla food trucków. Już od piątku do niedzieli uczestników Dni Morza karmić będą dobrze im znane i lubiane wozy z jedzeniem, które przyjadą z całej Polski. Wśród nich znajdą się m.in.: Maślana Ryba, która serwuje bułki ze śledziem, wędzonymi rybami, dorszem smażonym w cieście piwnym; POT SPOT Foodtruck z aromatycznymi daniami jednogarnkowymi; wrocławskie Panczo z meksykańskim menu z Big Ass Burrito na czele; Świnki Trzy z szarpaną wieprzowiną podawaną w rumianym pieczywie.

Każdy znajdzie coś dla siebie: od klasycznych burgerów i frytek, poprzez bardziej oryginalne potrawy kuchni meksykańskiej, aż do dań kuchni węgierskiej, indyjskiej i azjatyckiej. Obok sycących potraw mobilne restauracje zaserwują także słodkości, a wśród nich m.in: hiszpańskie churrosy, świeże owoce w czekoladzie i węgierskie ciastka kominkowe. Natomiast w chwili wytchnienia będzie można odpocząć w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki.

Food trucki serwować będą jedzenie w piątek w godz. 13:00-1:30, w sobotę od godz. 10:00-1:30 oraz w niedzielę w godz. 10:00-21:00. Wstęp bezpłatny.

Na naszym Facebooku można wygrać 2 bony do wykorzystania w dowolnym food trucku. Wystarczy komentarz pod postem!

 

* * *

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne i zarazem jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Idea festiwalu to promowanie street foodu i jedzenia w duchu "slow". Festiwal odbywa się już w ponad 30 miastach Polski, zabierając uczestników w kulinarną podróż dookoła świata.

(kn)

Fot. organizator

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ja chce
2019-06-12 13:51:59
ja chce tego buna
kilim
2019-06-11 19:29:30
bon = nagroda, do:nie jedzenie, trawy dosyć, masz smaka idz na szczaw i mirabelki ew fasojkę po ...
nie jedzenie
2019-06-11 15:16:04
To nie jedzenie, a najgorszej jakości pasza dla ludzi, najtańsza, najszybsza w wykonaniu i najbardziej niezdrowa, smażone frytki, burgery, glutaminian sodu, chlorek sodu, albo dla niepoznaki sos sojowy, rybny albo ekstrakt drożdżowy
Żenada
2019-06-11 13:55:28
do czego do doszło żeby wygrywać bon na jedzenie... hahahaha

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA