Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 11 maja 2019 r. 16:02
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:39
Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą
 

Mieszkańcy Szczecina oraz turyści wybrali się w sobotę na Wały Chrobrego, aby wziąć udział w Pikniku nad Odrą - imprezie, która stała się ważnym wydarzeniem nie tylko turystycznym.

Głównym punktem programu imprezy były targi turystyczne Market Tour, na których przedstawiciele z branży prezentowali swoje oferty. Nie zabrakło także kulinarnych atrakcji podczas Festiwalu Smaków Food Trucków, Minifestiwalu Piwa, Targów Żywności i Produktów "Organic", Alei Zachodniopomorskich Smaków oraz Wielkiego Gotowania. W tym roku ze 140 kg świeżej ryby i 50 kg ogórków kiszonych przygotowana została zupa rybna.

Oprócz tego na piknikowej scenie pojawili muzycy oraz tancerze. Organizatorzy specjalnie dla fanów tegorocznych Oscarów i filmu Bohemian Rhapsody przygotowali także przypomnienie najlepszych piosenek Queen w wykonaniu zespołu LORD - Sound of Queen.

(kn)

Fot. i film Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

gh
2019-05-14 13:19:52
Zupa zupą - fajny pomysł, ale miejsce gotowania wybrane niefortunnie. Nie trzeba być specem od wytrzymałości materiałów, ale rozpalenie ognia na szynie tramwajowej nie wróży jej nic dobrego. Właściwości metalu zmieniają się pod wpływem wysokiej temperatury i tu podejrzewam rozhartowanie szyny.
ojtam
2019-05-11 16:28:40
Krzywousty po co i dlaczego tutaj znalazł dla siebie miejsce prezentacji wizerunku , zbytecznego .

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA