środa, 26 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą

Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą [GALERIA, FILM]

Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą
Data publikacji: 2019-05-11 16:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:39
Wywietleń: 2364 390420

Mieszkańcy Szczecina oraz turyści wybrali się w sobotę na Wały Chrobrego, aby wziąć udział w Pikniku nad Odrą - imprezie, która stała się ważnym wydarzeniem nie tylko turystycznym.

Głównym punktem programu imprezy były targi turystyczne Market Tour, na których przedstawiciele z branży prezentowali swoje oferty. Nie zabrakło także kulinarnych atrakcji podczas Festiwalu Smaków Food Trucków, Minifestiwalu Piwa, Targów Żywności i Produktów "Organic", Alei Zachodniopomorskich Smaków oraz Wielkiego Gotowania. W tym roku ze 140 kg świeżej ryby i 50 kg ogórków kiszonych przygotowana została zupa rybna.

Oprócz tego na piknikowej scenie pojawili muzycy oraz tancerze. Organizatorzy specjalnie dla fanów tegorocznych Oscarów i filmu Bohemian Rhapsody przygotowali także przypomnienie najlepszych piosenek Queen w wykonaniu zespołu LORD - Sound of Queen.

(kn)

Fot. i film Dariusz Gorajski

Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą Wielkie gotowanie i Piknik nad Odrą

Komentarze

gh
Zupa zupą - fajny pomysł, ale miejsce gotowania wybrane niefortunnie. Nie trzeba być specem od wytrzymałości materiałów, ale rozpalenie ognia na szynie tramwajowej nie wróży jej nic dobrego. Właściwości metalu zmieniają się pod wpływem wysokiej temperatury i tu podejrzewam rozhartowanie szyny.
2019-05-14 13:19:52
ojtam
Krzywousty po co i dlaczego tutaj znalazł dla siebie miejsce prezentacji wizerunku , zbytecznego .
2019-05-11 16:28:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz decyzję radnych o wydzierżawieniu gruntu kościołowi na osiedlu „Nad Rudzianką”?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie