Środa, 19 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy [GALERIA]

Data publikacji: 24 marca 2019 r. 15:54
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:35
Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy
 

Kilkanaście szczecińskich organizacji pozarządowych wzięło udział w niedzielnym mini pikniku pasji w Centrum Handlowym Galaxy. Organizatorem wydarzenia "Kto? NGO! – poznaj szczecińskie organizacje. Mini piknik pasji pod dachem" jest Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3.

Swoje stoiska miały organizacje działające w kulturze, sporcie, pomocy społecznej, edukacji oraz na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Wśród nich znalazła się także szczecińska Jadłodzielnia, która zachęca do dzielenia się i częstowania jedzeniem. Przedstawicielki organizacji rozmawiały z odwiedzającymi o problemie marnowania żywności oraz chętnie dzieliły się swoją wiedzą.

Przypominamy, że żywność można przekazywać we wtorki i czwartki w godz. 11-17 oraz w soboty w godzinach 9:30-12. Jadłodzielnia posiada dwa punkty - przy ul. Żółkiewskiego 4 oraz na Ryneczku Kilińskiego w pawilonie nr 65.

Pomysłodawcy mini pikniku pasji przygotowali także scenę z występami, gry oraz zabawy dla całych rodzin. Dodatkowo odwiedzający mogli uzyskać pomoc w sprawie przekazywania 1 proc. podatku na lokalne organizacje pożytku publicznego.

(kn)

Fot. Marta Teszner

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA