wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy

Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy [GALERIA]

Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy
Data publikacji: 2019-03-24 15:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 910 382315

Kilkanaście szczecińskich organizacji pozarządowych wzięło udział w niedzielnym mini pikniku pasji w Centrum Handlowym Galaxy. Organizatorem wydarzenia "Kto? NGO! – poznaj szczecińskie organizacje. Mini piknik pasji pod dachem" jest Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3.

Swoje stoiska miały organizacje działające w kulturze, sporcie, pomocy społecznej, edukacji oraz na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Wśród nich znalazła się także szczecińska Jadłodzielnia, która zachęca do dzielenia się i częstowania jedzeniem. Przedstawicielki organizacji rozmawiały z odwiedzającymi o problemie marnowania żywności oraz chętnie dzieliły się swoją wiedzą.

Przypominamy, że żywność można przekazywać we wtorki i czwartki w godz. 11-17 oraz w soboty w godzinach 9:30-12. Jadłodzielnia posiada dwa punkty - przy ul. Żółkiewskiego 4 oraz na Ryneczku Kilińskiego w pawilonie nr 65.

Pomysłodawcy mini pikniku pasji przygotowali także scenę z występami, gry oraz zabawy dla całych rodzin. Dodatkowo odwiedzający mogli uzyskać pomoc w sprawie przekazywania 1 proc. podatku na lokalne organizacje pożytku publicznego.

(kn)

Fot. Marta Teszner

Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy Prezentowali swoje pasje. Zapraszali do współpracy

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie