Wtorek, 16 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Festiwal w Wodnej Dolinie

Data publikacji: 17 czerwca 2018 r. 21:12
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:13
Festiwal w Wodnej Dolinie
 

W sobotę (16 bm.) Wodna Dolina była miejscem Festiwalu Organizacji Pozarządowych, organizowanego w tym roku przez Fundację Nauka dla Środowiska we współpracy z ratuszem. Uczestniczyło blisko 30 organizacji.

Podczas festiwalu koszalinianie mogli zapoznać się z ofertą III sektora, a także skorzystać z fotobudki i bookcrossingu, obejrzeć sprzątanie dna zbiornika wodnego, pokaz pierwszej pomocy, wykonać pomiary cukru we krwi i ciśnienia tętniczego, podróżować łodzią motorową i brać udział w zajęciach plastycznych. Wolontariusze starali się przybyłych zaskakiwać pomysłowością, np. Kuchnia Społeczna zaproponowała potrawy wegańskie. Wszyscy podkreślali, że pozarządowi kolejny raz mogli się integrować i nawiązać między sobą współpracę.

Tego dnia nastąpiło też uroczyste otwarcie sezonu letniego w Wodnej Dolinie. Nowością dla użytkowników kąpieliska jest Minigolf Koszalin. Obiekt powstał za ponad 305 tys. zł w ramach Budżetu Obywatelskiego. Gościem inauguracyjnych zawodów był Łukasz Kusiakiewicz z Kołobrzegu, zeszłoroczny mistrz kraju w kategorii open. ©℗

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu: Wśród blisko 30 stoisk koszalińskich fundacji, stowarzyszeń i ruchów miejskich spore zainteresowanie towarzyszyło punktowi Hospicjum im. Św. Maksymiliana Kolbe.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA