wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pomyśl o Lulu, czule

Pomyśl o Lulu, czule

Pomyśl o Lulu, czule
Data publikacji: 2019-08-02 21:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-07 12:46
Wywietleń: 2940 406282

„Większość czasu przesypia w boksie, skulona na kocyku. Nie prosi o uwagę. Jakby czekała na wrażliwego i odpowiedzialnego człowieka, który zadba o nią i już nigdy nie opuści" - tak o maleńkiej Lulu mówią jej tymczasowi schroniskowi opiekunowie.

Samotna, wylękniona i bardzo zaniedbana była widywana w rejonie al. Wojska Polskiego i ul. Jagiellońskiej. Nie wiadomo, po jakich przejściach i jak długo tak się błąkała. Faktem jest, że w chwili przyjęcia (8 lipca) do szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt ta kruszyna była również przeraźliwie wychudzona.

- W trakcie kąpieli czule lizała po dłoniach - wspominają Lulu schroniskowi opiekunowie.

Nie jest już pierwszej młodości, bo ma około 10 lat. Najważniejsze, że jest bezkonkurencyjna: w przytulisku przy al. Wojska Polskiego nie ma teraz równie spokojnej, grzecznej i sympatycznej psiej damy.

- Jest słodka nie tylko za sprawą oryginalnego wyglądu. To bardzo delikatna i wrażliwa istotka. Kruszynka, która przyjaźnie odnosi się zarówno wobec ludzi, jak i innych zwierząt. Nieśmiała, skulona na kocyku… - o psinie opowiadają jej schroniskowi opiekunowie. - Lulu tak czeka na nową rodzinę, miejsce w jej sercach i domu. Na pewno będzie wspaniałą towarzyszką dla tych, którzy zapewnią jej spokojne, bezpieczne schronienie. Zapraszamy na spacer zapoznawczy z naszą Lulu, która jest słodsza niż miód.

Lulu to rezydentka o numerze 474/19. Kto chciałby tę delikatną istotkę - lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia psinę czy kocinę - przyjąć do rodziny, otworzyć przed nią dom i serce, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami.

(an)

Fot. Schronisko/Wolontariat

 

Komentarze

Bella 466
Ona już dawno ma domek
2019-08-04 08:28:24

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie