środa, 22 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Miejska rzecznik konsumentów wyróżniona

Miejska rzecznik konsumentów wyróżniona

Miejska rzecznik konsumentów wyróżniona
Data publikacji: 2019-03-13 20:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:11
Wywietleń: 1040 380178

Longina Kaczmarek, miejski rzecznik konsumentów w Szczecinie, została doceniona przez prezesa UOKiK. We wtorek odebrała w Warszawie wyróżnienie za zaangażowanie i działalność, która w szczególny sposób przyczyniła się do lepszej ochrony praw i interesów konsumentów. Zauważono także jej aktywną współpracę ze środowiskiem konsumenckim w regionie.

Mija 20 lat od powołania instytucji rzeczników konsumentów. Udzielają oni bezpłatnych porad w urzędach miast i starostwach powiatowych całej Polsce. Biuro szczecińskiego rzecznika, któremu od początku szefuje Longina Kaczmarek, zatrudnia obecnie pięć osób. Tylko w ubiegłym roku trafiło tu ponad 17 tys. konsumenckich spraw.

W całej Polsce prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyróżnił 30 spośród 370 rzeczników.

(gan)

Fot. UOKiK 

Miejska rzecznik konsumentów wyróżniona Miejska rzecznik konsumentów wyróżniona Miejska rzecznik konsumentów wyróżniona

Komentarze

Anna
Podziękowania dla Pani rzecznik za to co robi i dużo zdrowia!
2019-03-14 10:26:36
inż ,SOCHA.
super osoba, gratuluję
2019-03-14 10:09:50
Szczecinianin
Fachowość i kompetencja. Życzę zdrowia i wielu lat pracy.
2019-03-14 08:26:20
Pozdrowienia i gratulacje!
Hah, aż się prosi o piosenkę "łubu-dubu". Oczywiście, że bezinteresowność jest wtedy, gdy ktoś pomaga bez jakiejkolwiek gratyfikacji, nawet dopłacając, więc takie zdanie, w przypadku stanowiska w urzędzie, jest nadużyciem. Jeszcze tego by brakowało, aby miejski rzecznik konsumentów ich nie bronił - przecież byłoby to sprzeczne z definicją tego stanowiska. Odpowiednia pensja i nagrody od szefa z pewnością są godną zapłatą. Fajna ta funkcja, taka dożywotnia :)
2019-03-14 08:18:41
stek bredni
jakie bezinteresownie dostaje za swoje wątpliwe usługi grubą kasiorę i jeszcze drogi telefon, bo rzekomo dzwonić musi spoza budynku urzędu, ta pani absolutnie nie zasługuje na nagrodę
2019-03-13 22:01:20
Ogromna wiedza i empatia
Gratulacje dla Pani Longiny! Wspaniała osoba i najlepsza wykładowczyni.
2019-03-13 21:42:31
Szczecinianka
KOCHANA PANI LONIA - jakze ta osoba BEZINTERESOWNIE narazala sie broniac zawsze wszystkich ktorzy przyszli do niej po POMOC. NIGDY NIE odmowila!!!!!Tu NIE da sie opisac jak ta Skromna Pani ( w Urzedzie ktory zawsze budzi strach wsrod szczecinian) POTRAFILA " w roznych epokach transformacji" TAK odwaznie zalatwic sprawe!!!! To trzeba miec NIE tylko checi ale i Serce Ludzkie - a takie Pani Lonia Ma - i DLATEGO DZIEKUJE PANI ZA WSZYSTKIE ZAANGAZOWANIA SIE W sprawy, ktore PANI LONIA Kaczmarek potrafila POZYTYWNIE, BEZINTERESOWNIE, zalatwic dla pokrzywdzonych konsumentow . DUZO ZDROWIA, SZCZESCIA, ZADOWOLENIA - skladam Tym Wpisem dla TEJ DZIELNEJ KOBIETY. Z Uklonami i Calusami dla Pani LONGINY Kaczmarek - Szczecinianka, ktora mieszka w tym miescie od 1945 roku.
2019-03-13 21:29:49
Odpoczynek
Czyli czas na zasłużoną emeryturę.
2019-03-13 21:23:19