poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kajakowy Eko Patrol na urodziny Szczecina. Popłynie sprzątać Dębinę

Kajakowy Eko Patrol na urodziny Szczecina. Popłynie sprzątać Dębinę

Kajakowy Eko Patrol na urodziny Szczecina. Popłynie sprzątać Dębinę
Data publikacji: 2020-07-04 10:08
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-08 09:01
Wywietleń: 611 463189

Kajakowy Eko Patrol - pierwsza w Szczecinie społeczna akcja czyszczenia akwenów z pływających w nich śmieci - znów wraca na Odrę! W niedzielę (5 lipca) chce się zmierzyć się z "zemstą wulkanizatora", czyli posprzątać zasłane oponami brzegi wyspy Dębina.  

- Data wydarzenia nie jest przypadkowa - mówi Krzysztof Sowa, koordynator projektu prowadzonego przez szczecińskie Stowarzyszenie Wywrotka. - Tego dnia obchodzić będziemy 75. urodziny polskiego Szczecina i w urodzinowym prezencie Kajakowy Eko Patrol zamierza nieco sprzątnąć miasto od strony wody w ramach akcji Zbierz 75 śmieci na 75. urodziny Szczecina – #75szczecinchallenge.

W Kajakowym Eko Patrolu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/KajakowyEkoPatrol1 Regulamin tutaj Liczba miejsc ograniczona. Stowarzyszenie Wywrotka zapewnia kajaki, worki i rękawice.

Zbiórka w niedzielę (5 lipca) na ul. Grobla w Szczecinie. Kajakarze na wyspę Dębina wypłyną  o godz.10. Powrót o godz.15. Na koniec akcji planowane jest wspólne grillowanie w podzięce dla uczestników sprzątania.

Wydarzenie zostało dofinansowane przez Bosman Szczeciński z Programu Bosman dla Regionu. Partnerami są Remondis Szczecin, która zadba o wywóz zebranych śmieci, oraz Decathlon Szczecin. Patronem honorowym zaś prezydent Piotr Krzystek.

 Ł.T.

Fot. Wywrotka

 

Kajakowy Eko Patrol na urodziny Szczecina. Popłynie sprzątać Dębinę Kajakowy Eko Patrol na urodziny Szczecina. Popłynie sprzątać Dębinę Kajakowy Eko Patrol na urodziny Szczecina. Popłynie sprzątać Dębinę

Komentarze

re: czytam
Zaraz pęknę ze śmiechu. Bokserzy to dopiero mają w nosie prawo i kary. Przejrzyj na oczy, naprawdę nie wiesz kto uprawia "sporty siłowe"?
2020-07-08 08:23:23
czytam
Ponieważ państwo i jego służby nie radzą sobie z problemem , oczekuje ,że obok kajakarzy do akcji włączą sie np . bokserzy . Bo bydlaki maja w nosie prawo i kary . Może obity ryj i wyplute zęby nauczą tych śmieciarzy porządku ?
2020-07-04 14:00:16
Bardzo się cieszę. To są bardzo dobre pomysły.
Ściskam rękę Uczestnikom.
2020-07-04 10:29:36

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie