Czwartek 21 października 2021r. 
REKLAMA

Dla tego kierowcy poranek nie był trzeźwy. Już nie ma prawa jazdy

Data publikacji: 2019-09-11 12:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-12 02:27
Dla tego kierowcy poranek nie był trzeźwy. Już nie ma prawa jazdy
 

To na pewno nie był trzeźwy poranek dla pewnego 39-latka ze Szczecina, który w środę rano usiadł za kierownicą hondy. Odkryli to policjanci podczas jednej ze swoich cyklicznych akcji. Kierowca próbował nawet ucieczki przed patrolem, by nie poddać się kontroli trzeźwości. Okazało się, że miał ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W środę rano policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP po raz kolejny sprawdzali trzeźwość kierowców. Na taki patrol z alkomatem natknął się także kierujący hondą. Na widok policjantów natychmiast zawrócił i zaczął uciekać. Daleko nie uciekł. Policjanci zatrzymali go po pokonaniu zaledwie kilkudziesięciu metrów.

Wynik badania kierowcy wskazał 0,25 mg/l w wydychanym powietrzu. Stracił prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(a)

Fot. policja (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do @Oto Polandia i robienie statystyk przez policję :))
2019-09-11 19:56:27
PO spolity Kosmita i pijak za kierownicą , KOchający POchlać przed jazdą
Oto Polandia i robienie statystyk przez policję :))
2019-09-11 18:35:43
UUU no nachlany był ,że świata przed sobą nie widział , pewnie nawet "pionu nie trzymał " z takim wynikiem :))) Pis zamiast podnieść normę do 0,5% ( norma w większości Europy Zachodniej)woli wystawiać Policję na pośmiewisko o 7-ej rano ...ŻŻŻEEENNNUUUUAAAAAAAAA. P.S. Nigdy nie jeżdżę po alkoholu , posiadam alkomat elektrochemiczny ( taki jak Policja) do samokontroli, żeby była jasność dla PISich Trolli!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ