czwartek, 03 grudnia 2020r.

Moc naukowców. Sprawdź, co oferuje ci ZUT

Data publikacji: 2019-03-11 10:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:49
Moc naukowców. Sprawdź, co oferuje ci ZUT
Fot. Ryszard Pakieser  

Rozpoczęły się zapisy grup zorganizowanych na Moc Naukowców, czyli na dni otwarte Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Impreza zaplanowana jest na 15 marca.

– Podczas Mocy Naukowców uczniowie szkół średnich nie będą się nudzić. Zajęcia przygotowane przez naszych wykładowców wprowadzą ich w fascynujący świat nauki i będą początkiem pięknej przygody z naszą uczelnią. Do wyboru zaproponowaliśmy 14 modułów tematycznych na wydziałach ZUT i moduł ogólny – podsumowujący w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nanotechnologii – informuje Stanisław Heropolitański z ZUT.

I dodaje, że w 2018 ZUT znalazł się na "liście szanghajskiej", czyli w zestawieniu najlepszych uczelni na świecie.

W programie Mocy Naukowców znajdziemy m.in. warsztaty z pomocy przedweterynaryjnej, pokazy i doświadczenia laboratoryjne z zakresu budownictwa i inżynierii środowiska, zajęcia z drukarką 3-D, warsztaty rysunku odręcznego oraz fotografii produktu, wykłady poświęcone takim zagadnieniom jak euro, konkurencyjność strefy przygranicznej czy tworzenie marki produktu. Nie zabraknie także robotów – jeżdżących, latających i chodzących.

Grupy zorganizowane muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej i przesłać go na adres biuro_promocji@zut.edu.pl do 12 marca.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ