poniedziałek, 18 listopada 2019.
Strona główna > Kultura > Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół

Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół [GALERIA]

Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół
Data publikacji: 2019-10-17 16:18
Wywietleń: 363 422848

W Gryfińskim Domu Kultury odbyła się w czwartek (17 października) tradycyjna, już dziewiętnasta Powiatowa Prezentacja Życia Twórczego Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół, organizowana przez Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. W tym roku sceniczne pokazy zaplanowane zostały ph. „Dookoła Brzechwy”. Swoje pomysły na artystyczne prezentacje wybranych utworów Jana Brzechwy przedstawiło trzynaście placówek. Wystąpili reprezentanci domów pomocy społecznej, środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej, placówek opiekuńczo-wychowawczych, szkół specjalnych, stowarzyszeń, przedszkolnych i szkolnych oddziałów integracyjnych z: Chojny, Dębiec, Gryfina, Morynia, Myśliborza, Nowego Czarnowa, Szczecina, Trzcińska Zdroju oraz ich przyjaciele. Przy okazji zapowiedzi kolejnej grupy, publiczność dowiadywała się ciekawych informacji o poecie, którego utwory były motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia. Było barwnie, gwarno i wesoło, a widzowie chętnie włączali się do wspólnej zabawy.  

Tekst i fot. (akme)

Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół Artystyczne prezentacje osób niepełnosprawnych i przyjaciół

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie