niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Kultura > Wzruszający i piękny koncert dobroczynny

Wzruszający i piękny koncert dobroczynny [GALERIA]

Wzruszający i piękny koncert dobroczynny
Data publikacji: 2019-06-06 10:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-06 10:59
Wywietleń: 835 395292

W środę w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury odbył się koncert charytatywny na rzecz mieszkanki gryfińskiej gminy Anity Wiertelak, u której kilka miesięcy temu zdiagnozowano nowotwór rdzeniasty lewej piersi. Dla młodej kobiety i jej rodziny był to prawdziwy cios. Z podstępną chorobą podjęto natychmiastową walkę, ale koszty leczenia przerastają możliwości finansowe rodziny – potrzebna jest pomoc. Pomysł zorganizowania dzisiejszego koncertu należał do znanej z wielu społecznych inicjatyw Danuty Świderek z Sobieradza, która szybko znalazła chętnych do wsparcia wydarzenia. W wieczorze, podczas którego bawiła się cała sala, wystąpili: aktorzy Grupy Teatralnej Gliptykos, zespół wokalny Ad Hoc, Studio Taneczno-Artystyczne Hipnosic, zespół wokalny Cantare oraz Kapela Ludowa Gardnianki. Ze sprzedaży biletów, ciast (kiermasz słodkości towarzyszył imprezie) oraz datków do puszki zebrano ponad 5 tys. zł, które zostaną przekazane na wsparcie leczenia Anity Wiertelak. Jakże wymowna była piosenka, którą na zakończenie wieczoru razem z artystami śpiewali widzowie: 

„Żeby się ludzie kochali,

Nie potrzeba wielkich wydarzeń (...)”  

- Jestem bardzo wzruszona i dziękuję wszystkim z całego serca – przekazała tuż po koncercie pani Anita. – Nie spodziewałam się, że przyjdzie tak dużo osób i że będzie tak pięknie. Bardzo, bardzo dziękuję. 

My dołączamy się do życzeń, które ze sceny i z widowni słano do pani Anity – wygranej walki z chorobą i szybkiego powrotu do zdrowia!  

Tekst i fot. (akme)

Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny Wzruszający i piękny koncert dobroczynny

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie