piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Gospodarka > Pokój na wagę złota

Pokój na wagę złota

Pokój na wagę złota
Data publikacji: 2015-07-29 08:20
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 259 6042

Choć od paru dni nad Bałtykiem wiatr daje się we znaki, tłumy turystów kłębią się na plażach, deptakach i nadmorskich uliczkach. Znalezienie wolnej kwatery graniczy z cudem, a gestorzy bazy noclegowej wyłączają telefony, które dzwonią nieustannie.

– Bywało tłusto nad Bałtykiem w ostatnich latach. Ale nie tak jak teraz – mówią właściciele nadmorskich knajpek, gdzie ustawiają się kolejki.

Ci, którzy planowali wakacje nad Bałtykiem w maju lub wcześniej, dziś jadą spokojni na letni odpoczynek. Bo znalezienie w tej chwili pokoju w rozsądnej cenie, poza hotelami, graniczy z cudem.

– Z gumy musiałby być pensjonat, by pomieścić wszystkich chętnych. Telefon dzwonił nieustannie, więc zdecydowaliśmy się wyłączyć go z gniazdka –  mówią właściciele domu gościnnego w Pobierowie. – Ludzie chodzą od domu do domu. Niektórzy postanowili pójść na żywioł i szukać pokoi na miejscu. Co najgorsze, z małymi dziećmi. Tymczasem tam, gdzie wisiały ogłoszenia o wolnych kwaterach, właściciele pozaklejali numery telefonów lub zasłonili banery.

Tekst i fot. Marzena Domaradzka

Na zdjęciu: – To nasz pierwszy urlop w Mrzeżynie. Jesteśmy zachwyceni – mówią Agnieszka i Marcin Rzewuscy z Sulejówka, którzy nad Bałtyk przyjechali z córkami Zosią i Marysią.

Więcej w „Kurierze Szczecińskim” i e-wydaniu z 29 lipca 2015 r.

Komentarze

Morze
Niestety, ale bardzo wiele zależy od pogody. Nawet najpiękniejsze miasto w deszczu nie zapewni tylu atrakcji, co morze, dla którego przyjechali Ci państwo.
2015-07-29 07:55:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”