piątek, 21 lutego 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Weź mnie Kurierem do domu > Pomyśl o Lulu, czule

Pomyśl o Lulu, czule

Pomyśl o Lulu, czule
Data publikacji: 2019-08-02 21:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-18 11:55
Wywietleń: 1409 406560

„Większość czasu przesypia w boksie, skulona na kocyku. Nie prosi o uwagę. Jakby czekała na wrażliwego i odpowiedzialnego człowieka, który zadba o nią i już nigdy nie opuści" - tak o maleńkiej Lulu mówią jej tymczasowi schroniskowi opiekunowie.

Samotna, wylękniona i bardzo zaniedbana była widywana w rejonie al. Wojska Polskiego i ul. Jagiellońskiej. Nie wiadomo, po jakich przejściach i jak długo tak się błąkała. Faktem jest, że w chwili przyjęcia (8 lipca) do szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt ta kruszyna była również przeraźliwie wychudzona.

- W trakcie kąpieli czule lizała po dłoniach - wspominają Lulu schroniskowi opiekunowie.

Nie jest już pierwszej młodości, bo ma około 10 lat. Najważniejsze, że jest bezkonkurencyjna: w przytulisku przy al. Wojska Polskiego nie ma teraz równie spokojnej, grzecznej i sympatycznej psiej damy.

- Jest słodka nie tylko za sprawą oryginalnego wyglądu. To bardzo delikatna i wrażliwa istotka. Kruszynka, która przyjaźnie odnosi się zarówno wobec ludzi, jak i innych zwierząt. Nieśmiała, skulona na kocyku… - o psinie opowiadają jej schroniskowi opiekunowie. - Lulu tak czeka na nową rodzinę, miejsce w jej sercach i domu. Na pewno będzie wspaniałą towarzyszką dla tych, którzy zapewnią jej spokojne, bezpieczne schronienie. Zapraszamy na spacer zapoznawczy z naszą Lulu, która jest słodsza niż miód.

Lulu to rezydentka o numerze 474/19. Kto chciałby tę delikatną istotkę - lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia psinę czy kocinę - przyjąć do rodziny, otworzyć przed nią dom i serce, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami.

(an)

Fot. Schronisko/Wolontariat

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie