Wtorek 31 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Święto śledzia pod niechorską latarnią [GALERIA]

Data publikacji: 2018-07-08 13:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-24 10:24
Święto śledzia pod niechorską latarnią
Fot. Mirosław Kwiatkowski  

Tradycyjne, tym razem już XVII "Święto śledzia bałtyckiego", odbywa się pod latarnią morską w Niechorzu. Imprezę, która zaczęła się w sobotę, odwiedzają tłumy wczasowiczów, dla których miejscowi rybacy przygotowali darmowe potrawy z tej ryby. Były śledzie wędzone, smażone i w wielu innych postaciach. Odbył się także konkurs na najlepszą potrawę rybną, który wygrała Katarzyna Ciupińska, a najlepszą potrawę śledziową przygotowała Victoria Karonkina z ośrodka „Jantar” w Niechorzu. W części rozrywkowej wystąpił Marcin Daniec. 

W niedzielę ciąg dalszy imprezy, którego kulminacyjnym punktem będzie spożywanie zupy rybnej przygotowywanej od rana w megagarze.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mistrz
2019-04-23 16:44:03
Ale że oprócz Marcina Dańca wystąpił znakomity zespół majtki Bosmana oraz gwiazdy disco polo zespół Colorado Stars jak i również gość specjalny Alex prosto z Rzymu to nikt o tym nie napisał ani nie dodał żadnych zdjęć a przecież bez tych wykonawców byłoby nieciekawie mam nadzieję że w 2019 roku również będą ci sami świetni wykonawcy a nawet może i Adam Chrola

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA