Czwartek, 30 marca 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Prezydent Trump wita gości w Niechorzu

Data publikacji: 02 lipca 2018 r. 13:29
Ostatnia aktualizacja: 24 czerwca 2019 r. 10:24
Prezydent Trump wita gości w Niechorzu
 

Koło latarni morskiej w Niechorzu od kilku lat czynne jest muzeum figur woskowych, które jest stałym elementem odwiedzin wczasowiczów wypoczywających na Wybrzeżu.

Dziś przy wejściu gości wita prezydent USA Donald Trump, z którym każdy zwiedzający robi sobie wspólne zdjęcie. Nieco inaczej jest z niemieckimi gośćmi, którzy nie bardzo lubią tego polityka i raczej wspólnych fotek nie robią.

Nieopodal możemy zobaczyć także figury czterech chłopców z Liverpoolu, czyli „Beatlesów”. Obok stoi amerykańska szafa grająca, która dla wielu młodych ludzi jest urządzeniem kompletnie nieznanym. Niestety, szafa nie działa, ale kto wie co będzie jutro.

Nowym gościem jest także Robert De Niro, a także czterech piłkarzy: Messi, Ibrahimović, Ronaldo i Lewandowski. Tyle tylko, że po blamażu na Mistrzostwach Świata polski zawodnik stracił nieco na popularności, co widać także w muzeum.

Są oczywiście inne figury znanych postaci ze świata polityki i rozrywki. Jest też czerwony dywan, na którym można sobie zrobić zdjęcie niczym gwiazdy filmowe na wręczeniu Oscarów. Jednym słowem – warto tu zawitać i poczuć się jak w wielkim świecie. ©℗

Tekst i fot. M. Kwiatkowski


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

No to Gosciom z Niemiec...
2018-07-03 02:35:03
PO-stawic Figure i "Cioci M....."

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA